CHANGE FOR A TOUCH OF ELEGANCE.

Hej kochani :*
Mam nadziej臋, 偶e mi艂o sp臋dzacie weekend pomimo tej paskudnej pogody 馃檨
Dzi艣 troch臋 wspomnie艅 z pi臋knego s艂onecznego dnia, wybra艂am si臋 na zdj臋cia na pobliskie molo, uwielbiam klimat fotografii, kt贸re tam powstaj膮. Stylizacja potrzebuje interesuj膮cego t艂a aby dobrze j膮 przedstawi膰. Mam nadziej臋, 偶e ca艂o艣膰 Wam si臋 podoba.
A co do stylizacji.. Kobieta zmienn膮 jest i uwielbiamy zmienia膰 style. W ostatnich wpisach przedstawi艂am Wam styl sportowy, codzienny wi臋c teraz przyszed艂 czas na elegancki.
Moja ulubiona bia艂a koszula, kt贸r膮 widzieli艣cie ju偶 TUTAJ, jasne jeansy, be偶owe szpilki i ma艂a torebka. Zestaw dla mnie idealny. Kolejny raz postawi艂am na przejrzyste barwy ale latem uwielbiam je nosi膰.
Dajcie zna膰 jak Wam si臋 podoba 馃檪
Bu藕ka :*

Photography: FJ鈾

36 comments
1 like
Prev post: POWDERED VEST WITH FRILLS.Next post: 27 dress – The perfect choice for special occasions.

Related posts

Comments

  • Alexis

    17/07/2016 at 16:12
    Reply

    艢wietnie wygl膮dasz :)!

  • The Blonde

    17/07/2016 at 18:06
    Reply

    Pi臋knie wygladasz! :) Nawet nie wiesz ile bym da艂a, 偶eby mie膰 w okolicy takie miejsca do robienia zdj臋膰 :)

  • Kamila Tofil

    17/07/2016 at 18:54
    Reply

    Super wygl膮dasz :) http://kamcziks.blogspot.com/

  • Sylwia Aga Matuszyk

    17/07/2016 at 19:22
    Reply

    U nas tez pogoda paskudna :/ Pi臋kna stylizacja ! :3 Bardzo nam si臋 podobaj膮 spodnie z dziurami, a twoje s膮 MEGA :D Te偶 mamy w […] Read MoreU nas tez pogoda paskudna :/ Pi臋kna stylizacja ! :3 Bardzo nam si臋 podobaj膮 spodnie z dziurami, a twoje s膮 MEGA :D Te偶 mamy w planach sesje nad pobliskim molo :)) Mamy do ciebie wielk膮 pro艣b臋 :) Czy mog艂aby艣 u nas poklika膰 w linki ? ^^ S膮 tylko dwa. Je艣li tak to bardzo dzi臋kujemy :3 艢wietny wpis! Pozdrawiamy i 艣lemy buziole :* Read Less

  • Czas w obiektywie

    17/07/2016 at 19:26
    Reply

    Bardzo podoba mi si臋 stylizacja, uwielbiam takie. Koszula prezentuje si臋 wspaniale. Torebka to idealny dodatek. U mnie pogoda dopisuje z czego ogromnie si臋 ciesz臋 :)

  • Miss Marli

    17/07/2016 at 19:41
    Reply

    Uwielbiam takie eleganckie stylizacje :) Wygl膮dasz super :)

  • Zazdroszcz臋 Ci tej pogody *-*

  • Tak, oczywi艣cie :)Dzi臋kuj臋 za tak mi艂e s艂owa :*

  • Stegofashion

    18/07/2016 at 11:02
    Reply

    艢liczna jeste艣 a stylizacja mega! pozdrawiamy i obserwujemy :*

  • Make Your Style

    18/07/2016 at 12:09
    Reply

    Uwielbiam takie klasyczne koszule, 艣wietnie dopracowuj膮 stylizacj臋!

  • Xiya Valentina

    18/07/2016 at 12:17
    Reply

    Bardzo lubi臋 takie klasyczne i eleganckie looki :-) Pi臋knie!xoxo,xiyavalentina.blogspot.com

  • asistylee

    18/07/2016 at 13:00
    Reply

    Bardzo lubi臋 takie proste a jednak efektowne stylizacje! :) Buziaki :*

  • MADAME LIPSTICK

    18/07/2016 at 14:23
    Reply

    艢wietny zestaw! Uwielbiam takie spodnie ;)pozdrawiam

  • Anna ANTJE

    18/07/2016 at 14:48
    Reply

    W swojej szafie mam kilka koszul mgie艂ek i uwielbiam je :) Twoja wygl膮da 艣wietnie i bardzo fajnie prezentuje si臋 z jeansami :)

  • interests and my life

    18/07/2016 at 15:10
    Reply

    wygl膮dasz rewelacyjnie ;) <3

  • joannestyle
    to Anna ANTJE

    18/07/2016 at 18:08
    Reply

    Ja r贸wnie偶 je uwielbiam, idealnie wpisuj膮 si臋 w r贸偶ne style :))

  • joannestyle
    to asistylee

    18/07/2016 at 18:08
    Reply

    :**

  • joannestyle
    to Stegofashion

    18/07/2016 at 18:09
    Reply

    Dzi臋kuj臋 bardzo :*

  • Patrycja Gryszko

    18/07/2016 at 19:08
    Reply

    Ca艂o艣c dla mnie bardzo pi臋kna a koszula rewlacja <3 Mo偶e wzajemna obserwacja?Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na ka偶d膮 obserwacje :)

  • Eniwhere Fashion

    19/07/2016 at 06:09
    Reply

    I have a similar shirt and I'm really happy. I like very much this basic outfit...it's perfect!!!I'm Eni, blogger from Italy....If you want, take a […] Read MoreI have a similar shirt and I'm really happy. I like very much this basic outfit...it's perfect!!!I'm Eni, blogger from Italy....If you want, take a look at my blog and let me know what you think. Kisses,EniEniwhere Fashion Eniwhere Fashion Facebook Read Less

  • Kalina

    19/07/2016 at 13:29
    Reply

    艢liczny zestaw, sama bym si臋 tak ch臋tnie ubra艂a :)

  • Sandra Koz艂owska

    19/07/2016 at 20:47
    Reply

    mam nadziej臋,z臋 ten weekend b臋dzie ju偶 ciep艂y;p 艣licznotko Ty:*Sandicious

  • PTYSIA

    20/07/2016 at 08:17
    Reply

    Te spodnie 艣wietnie na Tobie le偶膮 :)

  • Kochana :*

  • sensiblees

    20/07/2016 at 15:37
    Reply

    Kobieta bywa zmienn膮.. :D 艢wietne wygl膮dasz :*sensiblees.pl

  • Tijana Momcilovic

    20/07/2016 at 16:00
    Reply

    great post :)love your blog! http://itsmetijana.blogspot.rs/

  • Ala Zieli艅ska

    20/07/2016 at 19:07
    Reply

    Jeste艣 pi臋kna - pewnie to ju偶 pisa艂am :D 鈾 Stylizacja bardzo mi si臋 podoba, poniewa偶 jest bardzo w moim stylu. Lubi臋 takie proste po艂膮czenia. Przewa偶nie […] Read MoreJeste艣 pi臋kna - pewnie to ju偶 pisa艂am :D 鈾 Stylizacja bardzo mi si臋 podoba, poniewa偶 jest bardzo w moim stylu. Lubi臋 takie proste po艂膮czenia. Przewa偶nie zawsze wygl膮daj膮 super a i biel do Twojego typu urody i opalenizny wygl膮da genialnie *-*https://alazielinska.blogspot.com/ Read Less

  • Justyna Lis

    20/07/2016 at 19:15
    Reply

    Fajnie te spodnie na Tobie le偶膮 - dopasowanie jeans贸w to troch臋 sztuka ;)

  • <3

  • Bardzo dzi臋kuj臋 :*

  • Irreplaceable_fashion

    20/07/2016 at 20:17
    Reply

    Pi臋knie wygl膮dasz Kochana:* i ta figura <3

  • Fit Ashionn

    21/07/2016 at 09:26
    Reply

    艢licznie wygl膮dasz! Niby banalne po艂膮czenie, a jednak ma w sobie to co艣! Ca艂y zestaw sama ch臋tnie bym ubra艂a! Buziaki

  • nachmir

    21/07/2016 at 13:37
    Reply

    艢wietnie wygl膮dasz, a i miejsce rzeczywi艣cie jest pi臋kne do robienia zdj臋膰 <3

  • Asia B

    23/07/2016 at 15:50
    Reply

    Bardzo klasycznie i przyjemnie :) Super stylizacja! Pozdrawiam ;)

  • Aleksandra Zdybska

    25/07/2016 at 12:17
    Reply

    艣wietny look! a zdj臋cia mega! :)http://stylishfashionbylu.blogspot.com/

  • Ola Ziemi艅ska

    28/07/2016 at 06:01
    Reply

    pi臋knie wygl膮dasz maluszku :)