OTHERWISE.

Hej kochani :*
 Na wszystko przychodzi czas. Tym razem przyszedł czas na zmianę wizerunku. Nowy kolor ale przede wszystkim nowa długość. Ciężko było się pozbyć ukochanych długich włosów, lecz takie odświeżenie jest bardzo potrzebne. Jestem niezmiernie ciekawa Waszej opinii więc dajcie mi znać w komentarzach jak Wam się podoba :*
Dzisiaj mam dla Was sesję w delikatniejszej wersji. Pudrowy róż dołączył do grona moich ulubionych kolorów. Więc gdy zobaczyłam tą sukienkę, musiałam ją mieć. Do niej dobrałam złote dodatki z kremowymi akcentami. Myślę, że finalnie pięknie się prezentują.
Dzisiaj pokazuję Wam bardziej codzienną, luźną wersję, i tu moje pytanie, czy chciałybyście zobaczyć również elegancką odsłonę tego różowego cuda?
Wiecie gdzie możecie mnie znaleźć więc czekam na odpowiedź.
Buziaki :*

Photography: FJ ♥

49 comments
0 likes
Prev post: FULL USE OF HOLIDAY.Next post: WHEN THE SUN GOES DOWN.

Related posts

Comments

  • Alexis

    06/08/2016 at 12:06
    Reply

    Świetnie wyglądasz! ;)

  • Nika P

    06/08/2016 at 12:47
    Reply

    Bardzo ładnie Ci w nowej fryzurze :)No w końcu trzeba jakiś zmian :DŚliczny kolorek sukienki :)grlfashion.blogspot.comOdwdzięczam się z każdą obserwacje :)

  • OLJA

    06/08/2016 at 14:47
    Reply

    ślicznie ci w takim kolorze

  • interests and my life

    06/08/2016 at 18:44
    Reply

    rewelacyjnie <3

  • Miss Marli

    06/08/2016 at 22:03
    Reply

    Sukienka taka dziewczęca, ale drobne detale jak dekolt i wiązanie dodaje jej pikanterii :) świetna jest i chętnie widziałabym ją u siebie w garderobie :) […] Read MoreSukienka taka dziewczęca, ale drobne detale jak dekolt i wiązanie dodaje jej pikanterii :) świetna jest i chętnie widziałabym ją u siebie w garderobie :) Jak Ci się znudzi chętnie ją przygarnę :D Read Less

  • World Fashion Style Eve

    07/08/2016 at 12:26
    Reply

    śliczna sukienka! :)

  • Beata W.

    07/08/2016 at 13:21
    Reply

    Świetna torba, pojemna i w pięknym kolorze :)

  • Monika Rehmus

    07/08/2016 at 15:04
    Reply

    fantastyczna sukienka! Takiej szukam od długiego czasu :D Pozdrawiam,MONIQUE :)

  • Carolinaania

    07/08/2016 at 19:30
    Reply

    Super !! Pozdrawiam ❤️www.carolinaania.blogspot.com

  • Nastya Deutsch

    08/08/2016 at 05:39
    Reply

    I love your blog!Do you want to support each other's blog by following each other?:) Please let me know if you do so I can […] Read MoreI love your blog!Do you want to support each other's blog by following each other?:) Please let me know if you do so I can follow you right back xxoxo, NastyaMY BLOG NASTYA DEUTSCHINSTAGRAM Read Less

  • aanna-aanna

    08/08/2016 at 07:08
    Reply

    pięknie! ;-p

  • Agata Osińska

    08/08/2016 at 12:57
    Reply

    Bardzo ładnie wyglądasz! a w sukience się zakochałam :)http://agataosinska9.blogspot.com/

  • Sandra Kozłowska

    08/08/2016 at 19:28
    Reply

    jej, jaka piękna jest ta sukieneczka! prześlicznie Ci w niej ;)Sandicious

  • Pięknie Ci w tej sukience ! ❤️

  • kotit

    08/08/2016 at 20:46
    Reply

    No pewnie, trzeba czasem zmienić fryzurę! bardzo fajna stylizacja :)

  • Jointy&Croissanty

    08/08/2016 at 22:36
    Reply

    Super!:)

  • STEGOFASHION

    08/08/2016 at 22:40
    Reply

    jejku cudownie wyglądasz! <3 Włosy mega!

  • immeji

    08/08/2016 at 22:46
    Reply

    Piękny kolor i długość. W codziennej wersji sukienka prezentuje się świetnie, czekam teraz na jej elegancką wersję :)

  • Fit Ashionn

    09/08/2016 at 04:55
    Reply

    Nowe włoski super. Ślicznie Ci w tej długości :) A sukienka super, bardzo mi się podoba, szczególnie, że też jestem fanką pasteli także chętnie zobaczę […] Read MoreNowe włoski super. Ślicznie Ci w tej długości :) A sukienka super, bardzo mi się podoba, szczególnie, że też jestem fanką pasteli także chętnie zobaczę również inne stylizacje z jej wykorzystaniem ;) Read Less

  • magdziak

    09/08/2016 at 08:40
    Reply

    Uwielbiam kolor pudrowego różu! ;)A jeśli chodzi o włosy - zmiana bardzo w dobrą stronę. Sama w kwietniu ścięłam jakoś o połowę! Włosy lekko za […] Read MoreUwielbiam kolor pudrowego różu! ;)A jeśli chodzi o włosy - zmiana bardzo w dobrą stronę. Sama w kwietniu ścięłam jakoś o połowę! Włosy lekko za ramiona moim zdaniem to świetna długość ;) Read Less

    • joannestyle
      to magdziak

      09/08/2016 at 09:36
      Reply

      Zgodzę się, długość jest bardzo wygodna ale moje obawy co do ścięcia były ogromne. Cieszę się, że się podoba :) Dziękuję! :*

  • Ola Brzeska

    09/08/2016 at 15:46
    Reply

    super Ci w tych włosach! I strasznie podoba mi sie polaczenie tej sukienki z torebka! Czekam na wersje elegancka ♥ olabrzeska.pl

  • Pearlita

    09/08/2016 at 16:26
    Reply

    Świetnie wyglądasz :) Podoba mi się sukienka, kolor, krój, wiązanie, po prostu cudo. A w takich włosach prezentujesz się bardzo ładnie, moim skromnym zdaniem krótsze […] Read MoreŚwietnie wyglądasz :) Podoba mi się sukienka, kolor, krój, wiązanie, po prostu cudo. A w takich włosach prezentujesz się bardzo ładnie, moim skromnym zdaniem krótsze włosy wyglądają lżej a rzadko która dziewczyna jest w stanie utrzymać te długaśne w dobrej kondycji ;) Read Less

    • joannestyle
      to Pearlita

      09/08/2016 at 18:22
      Reply

      Bardzo dziękuję :*Długie włosy są ciężkie jeżeli chodzi o utrzymanie ich kondycji ale i tak je uwielbiamy i są marzeniem wielu kobiet :)

  • exality

    09/08/2016 at 18:30
    Reply

    piękna sukieneczka! a zmiana na wielki plus <3 ja jutro też idę do fryzjera :)

  • Nikola

    10/08/2016 at 06:46
    Reply

    Bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurze- świeżo. :) Zdrowe włosy są najważniejsze.

  • Sandra Wieczorek

    10/08/2016 at 08:53
    Reply

    Piękna jest ta sukienka w pudrowym różu <3 Do tego widzę, że z takiego dresowego materiału więc pewnie też jest wygodna :) Podoba mi się […] Read MorePiękna jest ta sukienka w pudrowym różu <3 Do tego widzę, że z takiego dresowego materiału więc pewnie też jest wygodna :) Podoba mi się to połączenie. Miłego dnia :*www.sandina.pl Read Less

  • Laura Ja

    10/08/2016 at 11:23
    Reply

    Stylizacja w moim ulubionym kolorze. Wyglądasz ślicznie.Obserwuję, więc będę wpadać częściej.http://x-lauraxx.blogspot.com/

  • Secret garden

    10/08/2016 at 13:23
    Reply

    Cudna sukieneczka ;) Bardzo fajnie wyglądasz ;)

  • Anonimowy

    10/08/2016 at 18:44
    Reply

    Piękna stylizacja ! ;)a skąd ta cudna sukienka ? :*

  • Diane

    11/08/2016 at 17:26
    Reply

    Ach, jak pięknie wyglądasz! <3 Sukienka jest genialna! :) Cudownie Ci w niej!

  • niema

    12/08/2016 at 18:28
    Reply

    Masz piękne włosy!!! :)A sukienka bardzo mi się podoba :D

  • Klaudia Marcin

    14/08/2016 at 08:43
    Reply

    PRZEPIEKNA STYLIZACJA!wow!

  • Amanda Niedrich

    15/08/2016 at 12:45
    Reply

    Przepiękna sukienka!!!!

  • Kinga Brocka

    16/08/2016 at 09:46
    Reply

    Gwiazda :) Super wyglądasz :)

  • patkaxoxo123

    18/08/2016 at 10:27
    Reply

    sukienka bomba!

  • Geli Ann

    22/08/2016 at 17:33
    Reply

    Sukienka prześliczna, szkoda, że u mnie nie ma takiego butiku ;-) Pozdrawiam serdecznie Angela

  • Monika Basiaga

    24/08/2016 at 17:11
    Reply

    Cudna ta sukienka. :)