TWO VIEVS OF ELEGANT STYLING.

Hej kochani! :*
Zwłaszcza witam tegorocznych maturzystów, których pewnie tak jak i mnie łapie powoli lekki stresik 😀
Nawiązując do tych dni przygotowałam jeden z pomysłów na elegancką stylizację.
Myślę, że to jest najlepszy czas na wybór stylizacji. Nikt z nas nie chce gorączkowo stać przed szafą i odliczać minuty do wyjścia nie mając pojęcia co na siebie włożyć 🙂
Dlatego warto mieć w swojej szafie kilka niezbędników, które uratują nas zwłaszcza w takich sytuacjach i sprawdzą się na każdą okazję. W tym i kolejnym poście zobaczycie odsłonę tych eleganckich, niesamowicie wygodnych i podkreślających kształty spodni. Które…. tak naprawdę są częścią kombinezonu od Tosave.
W całości pokażę Wam go już za niedługo! Zawdzięczam jednak, że i spodnie i top będziecie widzieć dość często w moich setach ponieważ można je zestawić na milion sposobów 🙂
Tegorocznym hitem są falbany, rozkloszowane rękawy i delikatne wycięcia…. Ta bluzka łączy w sobie każdą z tych cech. Jest absolutnym must have tej wiosny. Zresztą zobaczcie sami jak się prezentuje!
Mam nadzieję, że Wam się podoba, piszcie w komentarzach swoje opinie! Jestem bardzo ciekawa:)
Buziaki :*

Bluzka – AL-BO | Kombinezon – Tosave | Buty – Renee

  

24 comments
5 likes
Prev post: HELLO SPRING.Next post: TWO VIEVS OF ELEGANT STYLING #2

Related posts

Comments

  • Kinga K.

    30/04/2017 at 18:35
    Reply

    Cudownie wyglądasz,świetna stylizacja ❣❣

  • Benia

    01/05/2017 at 09:05
    Reply

    Pięknie wyglądasz ;) lubię takie stylizacje :) powodzenia maturze :) Zapraszam do siebie :)

    • Joanna Franczak
      to Benia

      03/05/2017 at 11:36
      Reply

      dziękuję! Przyda się z pewnością :)

  • Madziastylee

    01/05/2017 at 13:31
    Reply

    co za klasa i elegancja :) super!

  • Nippi

    01/05/2017 at 15:13
    Reply

    Bardzo klasyczne zestawienie, podoba mi się bluzeczka :)

  • Aleksandra

    01/05/2017 at 17:56
    Reply

    Ale piękne szpilki

  • jointyicroissanty

    02/05/2017 at 19:40
    Reply

    Elegancko i z klasą! Pięknie wyglądasz!:) p.s. trzymam kciuki:)

  • LaraFashionLove

    03/05/2017 at 11:00
    Reply

    świetny zestaw maturalny:) piękna bluzeczka :*

  • sadisw

    03/05/2017 at 15:52
    Reply

    swietny zestaw. biel i czern super zestaw, podobaja mi sie ozdoby przy rekawkach.

  • Agnieszka

    05/05/2017 at 07:49
    Reply

    Bluzeczka ma piękny kolor i faktycznie prezentuje sie pieknie! Caly look niby prosty, a robiacy wrazenie! :)

  • Eveline Bison

    06/05/2017 at 14:36
    Reply

    Bosko wyglądasz! Czerwień na ustach to jest to :) Bardzo ładny elegancki zestaw :) Trzymam kciuki! :)

  • wearowska

    07/05/2017 at 19:49
    Reply

    Cudowna klasyka!!! http://wear-owska.blogspot.com/

  • Sylwia

    07/05/2017 at 20:53
    Reply

    śliczna bluzeczka, ma fajny kolor i rękawy, klik ;)

  • karyn.pl

    08/05/2017 at 07:58
    Reply

    WOW piękna co za zestaw :) Świetny top :****

  • Tijana

    08/05/2017 at 22:32
    Reply

    amazing post :) love your blog! http://itsmetijana.blogspot.rs/

  • Neinka

    09/05/2017 at 13:32
    Reply

    Czarno biały klasyk

  • Mis Marli

    09/05/2017 at 19:33
    Reply

    Stylowo i kobieco :) Ach, te usteczka

  • Fashionelja

    10/05/2017 at 11:00
    Reply

    Piękny i kobiecy zestaw

  • Justyna Lis

    13/05/2017 at 11:05
    Reply

    Pięknie wyglądasz w takich kolorach - zdecydowanie Ci pasują! Podobnie jak czerwień na ustach - wygląda świetnie! Ściskam :))

  • pokropce1

    15/05/2017 at 07:03
    Reply

    fajny klasyczny outfit:)

  • Zoya

    18/05/2017 at 01:19
    Reply

    cudownie wyglądasz

  • Jo