TWO VIEVS OF ELEGANT STYLING #2

Hej kochani! :*
W końcu przyszła do nas prawdziwa wiosna! Jestem typem osoby, która nie potrafi żyć bez słońca. Czerpię z niego energię, motywację do działania i ogromny uśmiech. W związku z tym w mojej głowie pojawia się coraz więcej pomysłów na rozwój i samorealizację. Mam nadzieję, że już za niedługo będę mogła powiedzieć kilka szczegółów 🙂
Dzisiaj druga odsłona kombinezonu od Tosave.com również w eleganckim stylu. Połączyłam dół od kombinezonu z długą białą koszulą bez rękawów z oryginalnymi wycięciami. Postanowiłam przewiązać ją w pasie i nadać jej nie banalny charakter. Kolejny raz postawiłam na ulepszona wersję klasyki ale muszę przyznać, że czuję się właśnie w takim stylu najlepiej. Z dodatków dopełniających cały set najbardziej lubię okulary. Typowe lustrzanki, które odmieniają cały look. Pudrowo-srebna kopertówka jest moim must have tej wiosny!
Jak Wam się podobam? Która propozycja Waszym zdaniem jest lepsza? Czekam na Wasze opinie!
Buziaki :*

Koszula – CROPP | Kombinezon – TOSAVE | Buty – RENEE | Zegarek – DRESSLILY

 

19 comments
4 likes
Prev post: TWO VIEVS OF ELEGANT STYLING.

Related posts

Comments

  • Zoya

    12/05/2017 at 00:58
    Reply

    cudownie wyglądasz!

  • sandicious

    14/05/2017 at 20:17
    Reply

    pięknie wyglądasz

  • Magdziakk (Magduizm)

    14/05/2017 at 22:27
    Reply

    Elegancki zestaw. Mimo spodni wyglądasz w nim bardzo kobieco ;)

  • Stylowa Misja

    15/05/2017 at 12:14
    Reply

    Bardzo fajny zestaw i piękny zegarek :)

  • izuua

    15/05/2017 at 12:59
    Reply

    Elegancko i kobieco, super:)

  • rin handika

    15/05/2017 at 14:15
    Reply

    Really love your outfit so much! Suits you well! www.ismurfshion.com

  • MADAME LIPSTICK

    15/05/2017 at 21:35
    Reply

    Ale fajna koszula! Pięknie wyglądasz!!

  • Kajlife

    16/05/2017 at 16:46
    Reply

    przepięknie wyglądasz :)

  • Tijana

    16/05/2017 at 19:22
    Reply

    so nice, I like it :) Kisses, http://itsmetijana.blogspot.rs/

  • jointyicroissanty

    16/05/2017 at 19:25
    Reply

    Wow! Wyglądasz przepięknie!:)

  • Nippi

    17/05/2017 at 09:14
    Reply

    Świetny look biało-czarny ;)

  • Karolina Kudła

    18/05/2017 at 18:58
    Reply

    elegancko i z pazurem, super !

  • karyn.pl

    19/05/2017 at 07:38
    Reply

    Piękna:**

  • Meri Wild

    19/05/2017 at 16:00
    Reply

    Ślicznotka! :)) www.meriwild.com

  • S.y.l.w.i.a

    19/05/2017 at 20:00
    Reply

    wyglądasz super :) klik

  • amely rose

    20/05/2017 at 10:51
    Reply

    this look is so amazing and I really like the combination of elegant and yet casual. Heels make so much to a look, amazing. And you ALWAYS […] Read Morethis look is so amazing and I really like the combination of elegant and yet casual. Heels make so much to a look, amazing. And you ALWAYS look amazing. with love your AMELY ROSE Read Less

  • nalalands

    20/05/2017 at 18:33
    Reply

    Wyglądasz cudnie :) Pozdrawiam cieplutko :)

  • Edyta, Magda

    21/05/2017 at 12:04
    Reply

    Piękna, bardzo kobieca i elegancka stylizacja :) Szpileczki - genialne :) Pozdrawiamy i zapraszamy do nas :)

  • Mis Marli

    21/05/2017 at 18:24
    Reply

    Ale jesteś piękna :) Super stylizacja :)