Otherwise. #streetstyle

Hej kochani! :*

Zatraciłam się w realizacji swoich celów, pracy i czerpania z tych pięknych dni jak najwięcej. Maturka poszła dobrze więc kolejny powód do radości jest! Co u mnie więcej? Kawka w termosie i brak wolnej chwili to mój znak rozpoznawczy. Mnóstwo się dzieje ale to mnie tylko cieszy. Natura lwicy nie pozwala mi na normalny tryb życia musi być ambitnie! To lubię najbardziej! 😀
Moja garderoba w większej części składa się z sukienek i cały czas przybywa ich coraz więcej. Dzisiaj prezentuję Wam kolejną, sportową i mega wygodną. Trend naszywek opanował dosłownie każdą część garderoby dlatego też pojawiają się i tutaj. Ta sukienka moim zdaniem jest tak wyrazista, że nie potrzebuje rownie wyrazistych dodatków.
Postawiłam znowu na srebrne/lustrzane okulary, które są moi codziennym must have oraz lustrzane trampki na wysokiej podeszwie z wiązaniem koło kostki.
Jak Wam się podoba moja kolejna odsłona? Wolicie mnie w eleganckich czy właśnie w stylizacjach typu street style? Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach!
Buziaki :*

19 comments
8 likes
Prev post: PASTEL DRESS SCENE.Next post: WHITE DRESS IN NATURE.

Related posts

Comments

  • Madziastylee

    07/07/2017 at 15:47
    Reply

    świetna sportowa stylizacja :)

  • exality

    08/07/2017 at 13:04
    Reply

    oryginalnie zawiązane butki!:D

  • malwina m

    08/07/2017 at 16:11
    Reply

    Fajny look.

  • jointyicroissanty

    19/07/2017 at 11:44
    Reply

    świetne buty, wyglądasz fantastycznie!:)

  • EmiliaX

    19/07/2017 at 14:07
    Reply

    I must say you have very interesting posts here. Your posts can go viral. You need initial boost only. How to get massive traffic? Search for; Murgrabia's […] Read MoreI must say you have very interesting posts here. Your posts can go viral. You need initial boost only. How to get massive traffic? Search for; Murgrabia's tools go viral Read Less

  • Meri Wild

    19/07/2017 at 15:08
    Reply

    Super wyglądasz! U mnie też cała masa sukienek w garderobie! :) www.meriwild.com

  • Agnesssja

    20/07/2017 at 09:57
    Reply

    Bardzo lubię takie wygodne zestawienia :)! Ślicznie wyglądasz :* agnesssja.blogspot.com

  • ewabien

    20/07/2017 at 10:24
    Reply

    Bardzo fajna sportowa stylizacja, na luzie oraz wakacyjnie - super :) Pozdrawiam !

  • 86Clark

    20/07/2017 at 13:05
    Reply

    I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month because your content is high quality. If […] Read MoreI see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month because your content is high quality. If you want to know what is the best adsense alternative, type in google: murgrabia's tools Read Less

  • xxx

    20/07/2017 at 21:37
    Reply

    Hey! I realize this іs sort of off-topic but I had to ask. Does oрerating a well-established blog sucһ as yours take a lot of work? I […] Read MoreHey! I realize this іs sort of off-topic but I had to ask. Does oрerating a well-established blog sucһ as yours take a lot of work? I am compⅼeteⅼy new to rսnning a blog but I do wrіte in my ϳournal every day. I'd ⅼike to start a blog so I can shаre my own experience and feelings online. Plеase let me know if you have any suggestions or tips for brand new aspiring blog owners. Thankyou! Read Less

  • Diana

    20/07/2017 at 23:29
    Reply

    Jak pięknie wyglądasz, Kochana!

  • Molińska

    21/07/2017 at 11:33
    Reply

    Świetne zestawienie bluzy i trampek, bardzo mi się podoba!

  • Makes it Simple

    23/07/2017 at 12:59
    Reply

    Świetny i bardzy oryginalny zestaw :) . Mam wrażenie, że jest taki 'Twój' :) Ściskam! www.makesitsimple.com

  • Stylish Blog Story

    25/07/2017 at 11:55
    Reply

    Super! Stylowo i sportowo

  • Monika

    25/07/2017 at 18:50
    Reply

    Ciekawa stylizacja!!! ;) Zapraszam do mnie https://cakemonika.blogspot.com/ ;)

  • zoio.pl

    28/07/2017 at 08:25
    Reply

    Świetnie wyglądasz. Realizacja celów i marzeń jest ważna! Czasami trzeba iść zasadą carpe diem. Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja. Najbardziej jednak zwróciłam uwagę na […] Read MoreŚwietnie wyglądasz. Realizacja celów i marzeń jest ważna! Czasami trzeba iść zasadą carpe diem. Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja. Najbardziej jednak zwróciłam uwagę na buty! Mogłabyś zdradzić gdzie takie kupiłaś? Podobne widziałam na ZOiO.pl. Będę zaglądała tu częściej! Pozdrawiam Ciepło :* Read Less

  • Katies

    01/08/2017 at 21:30
    Reply

    Ślicznie kochana:*:*

  • zoiopl

    03/08/2017 at 10:54
    Reply

    Piękna propozycja wyglądasz przepięknie! Świetne połączenie ze sobą tak odrębnych szczegółów - gdzie moża dostać taką tunikę? Pasują Ci takie dodatki w postaci świecących butów […] Read MorePiękna propozycja wyglądasz przepięknie! Świetne połączenie ze sobą tak odrębnych szczegółów - gdzie moża dostać taką tunikę? Pasują Ci takie dodatki w postaci świecących butów i lustrzanych okularów, przyjemnie się na Ciebie patrzy! Ostatnio podobnie świecące klapki wypatrzyłam tutaj zoio.pl/obuwie/klapki . Jednak zastanawiam się czy będzie z tym połączyć Read Less

  • S.y.l.w.i.a

    04/08/2017 at 20:14
    Reply

    ciekawe buty , podobają mi się :)