MUST HAVE AUTUMN 2017

Hej kochani!:
Choć ja nie mogę się przyzwyczaić i dalej myślami błądze po słoneczych dniach to za oknem mamy prawdziwą jesień. Gruntowa zmiana garderoby i zakupy na nową porę roku są bardzo potrzebne. Dlatego razem z firmą ROSEGAL stworzyłam moją małą listę jesienych must have, które naprawdę trzeba mieć w tym sezonie!

 

Na pierwszym miejscu są kwiaty. Kwiatowy motyw jest hitem już od wielu miesięcy i oszalałam na jego punkcie. Jest subtelny, elegancki i nadaje się na każdą okazję. Nosimy go na swetrach, spodniach a nawet butach czy torebkach.

KLIK

II Mam słabość do botków ale tylko tych w kolorze czarnym, które optycznie wydłużają moją sylwetkę i pasują do większości stylizacji. Delikatne zdobienia nadają oryginalności. W moje gusta wpisały się w 100% !

KLIK

 

III Uwielbiam otulać się grubymi, ciepłymi swetrami. Najmodniejsze oczywiście są te z wycięciami, dziurami, falbanami czy wiązaniami. Nie może ich zabraknąć w jesiennej szafie!

KLIK

IV Kożuch wraca do łask! Przepiękny płaszcz idealnie wpisał się w trendy! A jaki musi być cieplutki *-*

KLIK

Zapraszam Was do przeglądniecią sklepu ROSEGAL, zainspirowania sie i zakupow 😀

Dajcie znać co znalazło się na Waszej liście must have!

Buziaki :*

17 comments
4 likes
Prev post: BEAUTIFUL MEMORIES AND A SESSION ON THE BEACH.Next post: WHITE DRESS IN SESSION AT SUNSET.

Related posts

Comments

  • Nippi

    12/10/2017 at 11:26
    Reply

    Bardzo ładne rzeczy :)

  • Purpurowy Księżyc

    12/10/2017 at 14:45
    Reply

    Świetna jest ta bluzka pierwsza;) PurpurowyKsiezyc

  • jointyicroissanty

    12/10/2017 at 22:42
    Reply

    śliczne rzeczy, szczególnie ten kożuszek:)

  • Irreplaceable fashion

    13/10/2017 at 11:18
    Reply

    Piękne rzeczy:) podobają mi się botki:)

  • Ola Wlaźlak

    13/10/2017 at 11:54
    Reply

    Te buty super :)

  • Sara

    15/10/2017 at 08:39
    Reply

    Zamówiłam dla siebie te botki co nam pokazałaś, mam nadzieję, że spełnią moje oczekiwania :) Pozdrawiam Sara's City

  • cheap fifa mobile coins

    12/12/2017 at 04:15
    Reply

    Cool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple adjustements would really make […] Read MoreCool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog stand out. Please let me know where you got your design. With thanks Read Less

  • Aw, this was an incredibly good post. Taking the time and actual effort to create a very good article… but what can I say… I […] Read MoreAw, this was an incredibly good post. Taking the time and actual effort to create a very good article… but what can I say… I put things off a whole lot and don't seem to get anything done. Read Less

  • fernandoallende news

    17/12/2017 at 13:09
    Reply

    It's truly very complex in this active life to listen news on Television, thus I simply use the web for that purpose, and obtain the […] Read MoreIt's truly very complex in this active life to listen news on Television, thus I simply use the web for that purpose, and obtain the latest news. Read Less

  • buy madden nfl mobile coins

    18/12/2017 at 09:57
    Reply

    Hi there just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the images aren't loading properly. I'm not […] Read MoreHi there just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the images aren't loading properly. I'm not sure why but I think its a linking issue. I've tried it in two different browsers and both show the same outcome. Read Less

  • fifa mobile coins

    20/12/2017 at 04:48
    Reply

    Useful info. Lucky me I discovered your site unintentionally, and I'm stunned why this twist of fate didn't took place in advance! I bookmarked it.

  • buy fifa mobile coins

    21/12/2017 at 03:24
    Reply

    I visited various sites except the audio quality for audio songs current at this web site is genuinely excellent.

  • veromcasalome.magnoto.de

    22/12/2017 at 04:47
    Reply

    Hurrah, that's what I was seeking for, what a information! present here at this web site, thanks admin of this website.

  • Excellent beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how can i subscribe for a blog website? The account aided me a […] Read MoreExcellent beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how can i subscribe for a blog website? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear concept Read Less

  • nba live mobile coin download

    23/12/2017 at 05:14
    Reply

    Good day! This is my first visit to your blog! We are a group of volunteers and starting a new project in a community in the […] Read MoreGood day! This is my first visit to your blog! We are a group of volunteers and starting a new project in a community in the same niche. Your blog provided us beneficial information to work on. You have done a marvellous job! Read Less

  • I was looking through some of your blog posts on this website and I think this site is real instructive! Keep posting.