FASHIONABLE AND COMFORTABLE.

Ostatni tydzień wakacji, nie najlepsza pogoda i przygotowania do szkoły mogą zepsuć humor każdemu.
Nie możemy jednak zamulać i narzekać w łóżku, przykryty pod uszy kołdrą, trzeba wykorzystać te dni maksymalnie.Właśnie w te ostatnie dni mamy najwięcej rzeczy do zrobienia wtedy sprawdzi się typowy zwyklak. Bazą dzisiejszej stylizacji jest biała bardzo delikatna, oversizowa bluzka, którą połączyłam z legginsami w kolorze ciemnego jeansu. By nie było ponuro postawiłam na kolorowe dodatki a usta pociągnęłam różową szminką. Różowe buty, kolorowy pierścionek i ręcznie robione bransoletki nadały temu lookowi słodyczy. Taki zestaw idealnie sprawdza się podczas tak intensywnego dla nas okresu. Jest przede wszystkim wygodnie i zarazem modnie 🙂

Bluzka – H&M | Trampki – ALLEGRO | pierścionek – HOUSE |

16 comments
0 likes
Prev post: Simply 2Next post: Last days of summer.

Related posts

Comments

  • Klaudia Kulakowska

    26/08/2014 at 11:02
    Reply

    Masz przepiękne włosy!:)Pozdrawiam,www.klaudiakulakowska.blogspot.ie

  • Dorota Malęgowska

    26/08/2014 at 13:10
    Reply

    Podoba mi sie takie polaczenie :)

  • Pati Pe

    27/08/2014 at 13:10
    Reply

    bardzo ładne zdjęcia, urzekły mnie różowe trampeczki :)

  • anetaaneta

    27/08/2014 at 14:03
    Reply

    piękne włosy<3

  • Violetta Sajdyk

    28/08/2014 at 08:11
    Reply

    Ja to bym chętnie wróciła teraz do szkoły, aż dziwnie się człowiek czuje, że od września nie idzie :)|Bardzo ładna codzienna stylizacja. Masz piękne włosy […] Read MoreJa to bym chętnie wróciła teraz do szkoły, aż dziwnie się człowiek czuje, że od września nie idzie :)|Bardzo ładna codzienna stylizacja. Masz piękne włosy <3Obserwujęwww.viollastyle.blogspot.com Read Less

  • Yenneferka

    28/08/2014 at 08:47
    Reply

    świetnie wyglądasz! :)obserwuję, zapraszam do mnie i pozdrawiam! :)http://yennefer-fashion.blogspot.com

  • Shopaholic

    28/08/2014 at 09:41
    Reply

    Świetny, prosty look :)

  • PaulaFashion

    28/08/2014 at 11:27
    Reply

    Fajnie wyglądasz :))

  • Karolina Tak

    28/08/2014 at 13:37
    Reply

    Ja najbardziej lubię takie "zwyklaczki" Ślicznie wyglądasz. Dziękuję jeszcze za komentarz u mnie na blogu :)http://carolin-blog.blogspot.com

  • justyna polska

    28/08/2014 at 16:36
    Reply

    super , podoba mi się!________________________ps. a u mnie? śliczna bluza do rozdania

  • domino2oo5

    28/08/2014 at 17:45
    Reply

    Fajna bluza :)

  • Lilly Marlenne

    28/08/2014 at 20:24
    Reply

    prosto, ale fajnie!dziewczęco bardzo!

  • Kaasja

    28/08/2014 at 22:26
    Reply

    Różowe trampki idealnie podkreślają stylizację, ożywiają ją, super wybór,Obserwuję, Zapraszam również do mnie :*kasjaa.blogspot.com

  • amachuano