PINK KISS.

Tak na poprawe humoru, przy porannej kawie, w ten sobotni poranek gdy za oknem pogoda nie jest najpi臋kniejsza zapraszam na NOWY POST! 馃榾
Ka偶dy lubi dostawa膰 buziaki, dzisiaj dostaniecie ode mnie wielkiego r贸偶owego buziaka. T-shirt od razu skrad艂 moje serce. Sami zobaczcie jak prezentuje si臋 z r贸偶owymi balerinkami i legginsami. Sweet look to idealne okre艣lenie dla tego stroju 馃槢

Kiss me.

21 comments
1 like
Prev post: Last days of summer.Next post: BREAK FREE

Related posts

Comments

  • Szalona Kobieta

    13/09/2014 at 10:46
    Reply

    艢wietnie wygl膮dasz. Talie zwykle i proste stylizacje te偶 s膮 potrzebne :)Milego dnia.www.szalona-kobieta.blogspot.com

  • Arleta S

    13/09/2014 at 11:16
    Reply

    艣wietne spodnie :)

  • Elwina R

    14/09/2014 at 20:29
    Reply

    Legginsy bomba ^^

  • ILONAMELIA

    15/09/2014 at 13:41
    Reply

    Uwielbiam motyw ust i buziak贸w na ubraniach :)Wygl膮dasz uroczo :)

  • Katja

    15/09/2014 at 17:45
    Reply

    Legginsy fajne :)

  • Paulina 艁

    16/09/2014 at 06:46
    Reply

    ale s艂odki buziak ;). 艢wietna koszulka

  • EM

    16/09/2014 at 09:43
    Reply

    swietny tshirt, fajnie to wyglada :)zapraszamy w wolnej chwili :)

  • Ourdestination

    16/09/2014 at 15:02
    Reply

    fajne spodnie ;)

  • LUNARAAY

    16/09/2014 at 17:47
    Reply

    艢wietny blog ! Bardzo podoba mi si臋 spos贸b w jaki go prowadzisz ! <3 <3 <3 B臋d臋 wpada膰! Pozdrawiam serdecznie Lunaraay :)

  • Matti Su

    16/09/2014 at 19:33
    Reply

    Super t-shirt z ustami!!!

  • Karolina

    16/09/2014 at 20:29
    Reply

    zakocha艂am si臋 we w艂osach!

  • Fresh Is Yummy

    17/09/2014 at 07:20
    Reply

    Swietnie wygl膮dasz:) Bardzo fajna bluzka!:)http://freshisyummy.blogspot.com/2014/09/carousel.html

  • Shopaholic

    17/09/2014 at 10:35
    Reply

    fajne spodnie! :-)

  • dariapaulina

    17/09/2014 at 14:30
    Reply

    super wygl膮dasz kochana :)obserwuj臋 ps mog艂aby艣 mi powiedzie膰 jak wstawi膰 ten odno艣nik z modnejpolki do notki? bo jak ja pr贸buj臋 go wstawi膰 do siebie to […] Read Moresuper wygl膮dasz kochana :)obserwuj臋 ps mog艂aby艣 mi powiedzie膰 jak wstawi膰 ten odno艣nik z modnejpolki do notki? bo jak ja pr贸buj臋 go wstawi膰 do siebie to zamiast takiej ramki dostaje sam napis :(dariapaulina | dariapaulina.blogspot.com Read Less

  • joannestyle
    to dariapaulina

    17/09/2014 at 15:34
    Reply

    Dzi臋kuj臋 :*kod, kt贸ry dostajesz do promowania wygl膮du wklejasz w po艣cie HTML i tyle :)Jak b臋dziesz mia艂a jakie艣 pytania, to pytaj 艣mialo :D

  • Stylish Blog Story

    18/09/2014 at 14:18
    Reply

    fajna koszulka!:)

  • Klaudia 艢mia艂ek

    19/09/2014 at 09:47
    Reply

    Najlepsze spodnie:)

  • joanna nieckarz

    19/09/2014 at 13:30
    Reply

    super!!! obserwuje:)

  • asistylee

    19/09/2014 at 15:46
    Reply

    Spodnie masz wspania艂e :)

  • kefashionsisters Kaja

    19/09/2014 at 19:19
    Reply

    艣wietna koszulka :)http://www.kefashionsisters.blogspot.com/

  • Skyeenika

    19/09/2014 at 20:26
    Reply

    Spodnie s膮 cudne :)