Autumn is coming.

Pierwszy typowo jesienny look na moim bloogu. Porządki w garderobie zrobione. Ciepłe swetry wyciągnięte. W końcu dotarło do mnie, że nadchodzi jesień ;)Pokaże wam dzisiaj tylko kilka zdjęć ponieważ pogoda spłatała nam figla 😀
Sweterek w przeurocze malinowe kokardki połączyłam z pikowanymi trampkami slip-on.
Podoba wam sie taki zestaw? 😀

Legginsy – H&M | Slip-on – Czas na buty 

30 comments
0 likes
Prev post: ANOTHER VERSION OF ME.Next post: THE FIRST PART OF A LARGE WARM SWEATER.

Related posts

Comments

  • Joy of the fashion.

    11/10/2014 at 19:29
    Reply

    pięknie wyglądasz :)

  • justyna polska

    11/10/2014 at 19:49
    Reply

    podobają mi się buty - niby zwykłe, ale fajne :)_________a u mnie?pachnąco!

  • Paulina Gądek

    11/10/2014 at 20:17
    Reply

    Śliczne i bardzo wygodne są te buciki klasyczne ale i tak są mega obserwuje ;Dhttp://mamswojstylblog.blogspot.com/2014/10/jesienny-look-na-dzisiejszy-post.html?showComment=1413057791458#c6340371869834872619

  • Pati Pe

    11/10/2014 at 20:44
    Reply

    ładnie, oj, ja jeszcze porządków poletnich w szafie nie zrobiłam ;(

  • anetaaneta

    11/10/2014 at 22:47
    Reply

    fajny sweterek:)

  • http://dressforyou.pl

    12/10/2014 at 07:57
    Reply

    Fajny zestawik akurat na początek jesieni. Mi się podoba :).

  • Katja

    12/10/2014 at 08:16
    Reply

    Fajny luźny look :) też takie lubie i mam podobne buty :)

  • Oliwia

    12/10/2014 at 09:53
    Reply

    Uwielbiam buty typu slip-on, ostatnio kupiłam sobie nowe, podobne do Twoich :)mój blog- ultradefensless

  • Sandra Kozłowska

    12/10/2014 at 11:08
    Reply

    uwielbiam sliponki! świetny zestaw;-)

  • Jointy&Croissanty

    12/10/2014 at 13:25
    Reply

    fantastyczny look:)

  • Ariadna

    12/10/2014 at 18:14
    Reply

    fajna kurtka :)

  • Izabella Baykowski

    13/10/2014 at 08:28
    Reply

    wygodne butki, jak najbardziej na plus! Zapraszam do mnie :)

  • Różowa Szminka

    13/10/2014 at 15:00
    Reply

    niesamowicie uroczy sweterek :)

  • Sara Flemour

    13/10/2014 at 16:07
    Reply

    świetny post! ♥zapraszam do wzięcia udziału w giveaway na moim blogu organizowanym z firmą Sheinside! do wygrania 30$ :)więcej informacji tutaj

  • Zoya

    13/10/2014 at 19:49
    Reply

    fajny luźny codzienny zestaw :)

  • Agata Wiśniewska

    13/10/2014 at 20:22
    Reply

    fajny zestaw :-)

  • Chocolate Fashion

    14/10/2014 at 09:58
    Reply

    fajne włosy i całość ok

  • My tippitoes

    14/10/2014 at 11:28
    Reply

    fajny post, zapraszam do obserwowania na www.mytippitoes.blogspot.com :) !

  • ANNFFASHION

    14/10/2014 at 12:12
    Reply

    Świetny zestaw! podoba mi się kolorystyka :) no i super to zestawiłaś. Może jedynie buty niekoniecznie w moim stylu, aczkolwiek patrząc obiektywnie - przepiękne.Co powiesz […] Read MoreŚwietny zestaw! podoba mi się kolorystyka :) no i super to zestawiłaś. Może jedynie buty niekoniecznie w moim stylu, aczkolwiek patrząc obiektywnie - przepiękne.Co powiesz na wzajemną obserwację? Ja już.PS. zapraszam do lajkowania, byłabym n i e z m i e r n i e wdzięczna!https://www.facebook.com/pages/ANNFFASHION/1397734147115883pozdrawiam cieplutko ;) Read Less

  • Jeanette GLoves

    14/10/2014 at 12:57
    Reply

    świetny sweterek :-) Pozdrawiamw wolnej chwili zapraszam do siebie http://jeanettegloves.blogspot.com/

  • Katies

    14/10/2014 at 19:36
    Reply

    Śliczne buciki!!!:)

  • Ola M

    15/10/2014 at 17:52
    Reply

    Cudownie :)

  • Little Black Girl

    15/10/2014 at 18:03
    Reply

    super zestaw :)

  • Anja Ge

    15/10/2014 at 18:58
    Reply

    nice!xoxoanjage.blogspot.co.uk

  • aboutwhatwomenlove

    15/10/2014 at 21:23
    Reply

    fajna kurteczka;)

  • dorota iwan

    16/10/2014 at 06:18
    Reply

    Bardzo fajna stylizacja wygodna i urocza. :-)

  • Milena Fituła

    16/10/2014 at 15:49
    Reply

    Super ! Uwielbiam sliponki !

  • B Ruhamania

    17/10/2014 at 17:13
    Reply

    super outfit:) AND Giveaway on my blog-> http://ruhamania.blogspot.hu/2014/10/giveaway-echo-paul.htmlxxBianka

  • Shopaholic