WHO CARES?

Hej :*W końcu udało mi się zrobić kilka zdjęć na zewnątrz. 🙂
Dzisiaj mam dla was szarą, dopasowaną sukienkę. Moim zdaniem doskonale wygląda z czarnymi rajstopami i botkami. Po raz pierwszy na bloogu widzicie na moich ustach czerwoną szminkę. Pomyślałam jednak, że idealnie zgra się z tą sukienką. W ogóle ostatnio bardzo polubiłam nosić wszelkie spódnice, spódniczki i sukienki więc wychodzi na to, że będę Wam takich stylizacji pokazywać coraz więcej.
Mam nadzieję, że podobam wam się w takim outficie.
 Udanego weekendu :*

56 comments
1 like
Prev post: RED WINE.Next post: ROMANTIC GIRL.

Related posts

Comments

  • Krushyna

    30/01/2015 at 21:45
    Reply

    masz oryginalną urodę:)

  • Kingefashion

    30/01/2015 at 22:05
    Reply

    Świetny blog ;)! Na moim blogu modowym pojawił się nowy post:http://kingefashion.com/shopaholic-in-shopping-centre/Zapraszam serdecznie na bloga: do skomentowania moich stylizacji ;)! Dodaję do obserwowanych;)! Buziaki Kingefashion:*

  • ::MaGic Lov::

    30/01/2015 at 22:16
    Reply

    Super wyglądasz ;*

  • joannestyle
    to Kingefashion

    30/01/2015 at 22:39
    Reply

    Dziękuję :)

  • Nippi

    31/01/2015 at 07:00
    Reply

    super !

  • Kamila Łukaszów

    31/01/2015 at 10:25
    Reply

    Takie stylizacje podobają mi się najbardziej ! :) Świetny styl i gust :)Pozdrawiam ciepło.http://kamii-foto.blogspot.com

  • iluminacje.konwersacje

    31/01/2015 at 12:22
    Reply

    ale poświęcenie, w styczniu z krótkim rękawem, musimy docenić :)

  • tusia obiektywnie

    31/01/2015 at 16:03
    Reply

    Ładnie Ci w czerwonej szmince :))

  • exality

    31/01/2015 at 17:00
    Reply

    nie zamarzłaś kochana?! ja bym nie dała rady w krótkim rękawku na zewnątrz w takie zimno :D a sukienka super! :*

  • Dziękuję :)

  • Czego się nie robi dla czytelników ;p

  • joannestyle
    to exality

    31/01/2015 at 19:21
    Reply

    To była tylko chwilka do zdjęć :PDziękuję kochana :*

  • Angelika M

    31/01/2015 at 20:04
    Reply

    Ładny krój sukienki :) fajnie podkreśliłaś napis przez rajstopy i buty w tym samym kolorze :)dolcinella.blospot.com

  • Julia

    31/01/2015 at 22:20
    Reply

    masz sliczny plaszczyk i jestes bardzo ladna! :)

  • asistylee

    31/01/2015 at 23:23
    Reply

    Cudowne włosy!!! ahhh :)

  • Alberto Hugo Rojas

    01/02/2015 at 14:17
    Reply

    BEAUTIFUL PLACE FOR YOUR PERFECT SESSION

  • Arleta S

    01/02/2015 at 16:51
    Reply

    Śliczne włosy! <3

  • Aleksandra Dąbrowska

    01/02/2015 at 17:17
    Reply

    bardzo pasuje do Twojej urody ta czerwona szminka :)

  • joannestyle
    to Arleta S

    01/02/2015 at 17:38
    Reply

    Dziękuję :*

  • joannestyle
    to asistylee

    01/02/2015 at 17:38
    Reply

    Dziękuję :)

  • joannestyle
    to Julia

    01/02/2015 at 17:39
    Reply

    Bardzo dziękuję :)

  • Thank you very much :)

  • Pati Pe

    02/02/2015 at 09:03
    Reply

    bardzo ładna sukienka, ale ja bym w życiu się tak nie roznegliżowała zimą! odważna ;)

  • Zoya

    02/02/2015 at 13:29
    Reply

    świetna sukienka ! <3

  • Anna Piotrowicz

    02/02/2015 at 13:47
    Reply

    płaszczyk uroczy :)Zapraszam na nowy wpis! ;)http://www.littlecupofart.pl/2015/01/ciao-farba-malowane.html blog o sztuce, modzie i kulturze :)

  • Michalina S.

    02/02/2015 at 16:37
    Reply

    bardzo ładna figura :Dobserwujęhttp://michalinastaniec.blogspot.com/

  • joannestyle
    to Michalina S.

    02/02/2015 at 18:09
    Reply

    dziękuję :)

  • lusiuniaS

    02/02/2015 at 19:02
    Reply

    Alez Ty jestes goraca laska, krotki rekaw w styczniu, szacun.

  • joannestyle
    to lusiuniaS

    02/02/2015 at 19:10
    Reply

    To był jeden z cieplejszych dni :)

  • invisiblefashion

    02/02/2015 at 20:04
    Reply

    brrrr.. nie za zimno :) fajna sukienka :)

  • Marta

    02/02/2015 at 20:49
    Reply

    super płaszczyk, ma bardzo fajny krój :) Sukienka też fajna, na lato będzie idealna :)

  • Meryda m

    02/02/2015 at 23:07
    Reply

    powinnaś częściej chodzic w sukienkach, pięknie w nich wyglądasz :)www.merydam.blogspot.com

  • joannestyle
    to Meryda m

    03/02/2015 at 07:22
    Reply

    Postaram się :P Dziękuję bardzo! :)

  • Camillle

    03/02/2015 at 09:10
    Reply

    Uwielbiam tą torebkę! Wyglądasz świetnie:)!

  • Paulina Ł

    03/02/2015 at 14:50
    Reply

    ślicznie wyglądasz! widzę że masz niezłe zacięcie, jeśli byłaś zdolna stanąć w styczniu w krótkim rękawku. cieszę się, że nie tylko ja się rozbieram o […] Read Moreślicznie wyglądasz! widzę że masz niezłe zacięcie, jeśli byłaś zdolna stanąć w styczniu w krótkim rękawku. cieszę się, że nie tylko ja się rozbieram o tej porze roku :P Read Less

  • Secret_style

    03/02/2015 at 19:47
    Reply

    I powiem Ci, że powinnaś częściej malować usta czerwoną pomadką, bo bardzo Ci pasuje, masz oryginalną urodę, czarne włosy i fantastycznie Ci w takim wyraźnym […] Read MoreI powiem Ci, że powinnaś częściej malować usta czerwoną pomadką, bo bardzo Ci pasuje, masz oryginalną urodę, czarne włosy i fantastycznie Ci w takim wyraźnym i zdecydowanym kolorze :) Swoją drogą tych długich włosów, to Ci zazdroszczę... taka długość, to moje niespełnione marzenie grrrrr :/Świetnie wyglądasz :)Co byś powiedziała na wspólną obserwację?pozdrowionka :)Daria Read Less

  • joannestyle
    to Secret_style

    03/02/2015 at 20:03
    Reply

    Dziękuję bardzo za tak miłe słowa :)

  • Katies

    03/02/2015 at 20:56
    Reply

    Śliczna ta sukienka,nie zmarzłaś?:)Ja również obserwuję:*

  • Sandra Kozłowska

    04/02/2015 at 08:46
    Reply

    Prześliczny masz ten płaszczyk <3

  • Monika Lackowska

    04/02/2015 at 14:26
    Reply

    Płaszczyk ładny:)

  • PatrisyaStyle

    04/02/2015 at 15:24
    Reply

    Przepięknie wyglądasz, a sukienka jest cudowna !:)Obserwuję i zapraszam do siebie;)

  • Chrissie aus der edelfabrik

    04/02/2015 at 17:35
    Reply

    This shirtdress is fab - the music also ;)Want to follow each other on GFC & bloglovin etc?Let me know!Greets from the EDELFABRIKChrissie

  • Thank you :)

  • Suvarna Gold

    05/02/2015 at 09:15
    Reply

    hey there :) cool post !its pretty!Visit my pages if you like and maybe you would like to follow each other? let me know and […] Read Morehey there :) cool post !its pretty!Visit my pages if you like and maybe you would like to follow each other? let me know and leave me your links aswell My Blog|Facebook | Bloglovin| Headers I madeBtw COOL SONGS Read Less

  • Homemade stories

    05/02/2015 at 11:11
    Reply

    Fajny styl :) www.homemade-stories.blogspot.be

  • Justyna K

    05/02/2015 at 12:02
    Reply

    Trafiłam na twój blog przypadkowo i bardzo mi się tutaj podoba życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu i obu tak dalej będę tutaj częściej zaglądała pozdrawiam […] Read MoreTrafiłam na twój blog przypadkowo i bardzo mi się tutaj podoba życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu i obu tak dalej będę tutaj częściej zaglądała pozdrawiam i zapraszam do mnie Read Less

  • joannestyle
    to Justyna K

    05/02/2015 at 12:55
    Reply

    Dziękuję bardzo :)

  • joannestyle
    to Katies

    05/02/2015 at 13:11
    Reply

    Nie było aż tak źle :P

  • Matrelsy

    05/02/2015 at 14:46
    Reply

    Świetna stylizacja! :)

  • Baskuul

    05/02/2015 at 16:25
    Reply

    masz cudownego bloga ♥Jestem u Ciebie chyba po raz pierwszy prawda? Ale na pewno nie ostatni :)zapraszam do mnie ;*

  • joannestyle
    to Baskuul

    05/02/2015 at 16:30
    Reply

    jejuu dziękuję bardzo! ♥

  • ::MaGic Lov::

    05/02/2015 at 20:29
    Reply

    Naprawdę świetnie wyglądasz! <3_________________________________Ps. Kochana zapraszam na nowy wpis ;*

  • Kashi Rose / かし★

    05/02/2015 at 22:48
    Reply

    Fajny zestaw :-)Płaszczyk jest mega!Pozdrawiam, kashirose.blogspot.com

  • Nowy Wieszcz

    06/02/2015 at 11:32
    Reply

    Dzień dobry! Miło widzieć taką kreatywność i błyskotliwość wśród młodych blogerów :). Zachęcamy przy tym do ciągłego dokształcania się i doskonalenia swoich umiejętności w posługiwaniu […] Read MoreDzień dobry! Miło widzieć taką kreatywność i błyskotliwość wśród młodych blogerów :). Zachęcamy przy tym do ciągłego dokształcania się i doskonalenia swoich umiejętności w posługiwaniu się naszą ojczystą mową. Nauki nigdy za wiele. Dalszych sukcesów w blogowaniu życzy redakcja portalu literackiego "Nowy Wieszcz" ;). Read Less

  • joannestyle
    to Nowy Wieszcz

    06/02/2015 at 11:44
    Reply

    Bardzo mi miło :)Dziękuję :)

  • Mrs Feed

    11/02/2015 at 15:14
    Reply

    fajna buzia ;3Zapraszam do siebie i jeśli blog przypadnie Ci do gustu - zaobserwuj :* <3soyouliveonlyonce.blogspot.com