LONG WALK.

cześć :*
Bardzo długo mnie tutaj nie było, przepraszam Was za to i już wracam z nowymi pomysłami.
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim postem, nawet nie wiecie jak każdy komentarz i każde wejście na bloga cieszy :*
 Dzisiaj mam dla Was luźną stylizację. na bardzo długi spacer chciałam wybrać coś prostego i wygodnego. I tak też zrobiłam, włosy spięłam w koka, delikatny makijaż i gotowa!
Po raz pierwszy widzicie mnie w spiętych włosach. Jak Wam się podoba? 😛
Ja lecę się pouczyć a Was zostawiam ze zdjęciami. Miłego wieczorku :*

Zapraszam na mój INSTAGRAMASKFACEBOOK

30 comments
0 likes
Prev post: SPORT VERSION.Next post: CURLY HAIR.

Related posts

Comments

  • exality

    08/04/2015 at 18:32
    Reply

    swietnie Ci w takich wloskach :) super kurteczka!

  • Diane

    08/04/2015 at 19:19
    Reply

    Jak świetnie wyglądasz! :) Wiosna nadchodzi, fajnie wskoczyć w takie jasne ciuchy!

  • Meleyna

    08/04/2015 at 19:20
    Reply

    Świetny outfit ! meleyna-style.blogspot.pl

  • Alterations

    08/04/2015 at 20:11
    Reply

    Jak Tobie ładnie w pastelach! Przepięknie wyglądasz :)Zapraszam na rozdanie: http://alterations-passion.blogspot.com/2015/03/rozdanie.html

  • Nippi

    08/04/2015 at 20:29
    Reply

    ładny zestaw :)

  • Kinga

    09/04/2015 at 06:46
    Reply

    Uwielbiam takie połączenie kolorów :) Pięknie wyglądasz :*

  • IDEALNIENIEIDEALNA

    09/04/2015 at 14:07
    Reply

    Hej. Przejrzałam Twojego bloga i strasznie mi się spodobał. Jesteś młodą, śliczną dziewczyną. Chciałabym abyś mi pomogła. Chce pomóc osobą, które są dziećmi alkoholików bądz […] Read MoreHej. Przejrzałam Twojego bloga i strasznie mi się spodobał. Jesteś młodą, śliczną dziewczyną. Chciałabym abyś mi pomogła. Chce pomóc osobą, które są dziećmi alkoholików bądz w pobliżu siebie mają kogoś takiego. Mam nadzieje, że się zgodzisz i pomożesz mi zrobić coś wielkiego. Wystarczy wpis oznaczenie mojego bloga cokolwiek. Nie licze na popularność tylko chce pomóc. Z góory dziekuje. http://idealnieniieidealna.blogspot.com/ Read Less

  • AgataP

    09/04/2015 at 16:25
    Reply

    swietna kurtka!

  • Katies

    09/04/2015 at 19:56
    Reply

    Nareszcie jesteś gwiazdko:)Pięknie:*

  • Julia Goch

    09/04/2015 at 20:31
    Reply

    Kurtka super :)Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ klik! :))

  • stylpasja by Magda

    10/04/2015 at 11:19
    Reply

    śliczna kurteczka!

  • Mała Mi.

    10/04/2015 at 14:13
    Reply

    świetnie Ci w spiętych włosach! ♥

  • Paulina Chuda

    10/04/2015 at 15:04
    Reply

    super stylówka <3

  • blueberry's fashion

    11/04/2015 at 09:19
    Reply

    Świetna stylizacja, ten szal jest przepiękny <3http://xblueberrysfashionx.blogspot.com

  • joannestyle
    to Katies

    11/04/2015 at 14:33
    Reply

    Jestem i już nie mam zamiaru znikać :*

  • Suvarna Gold

    11/04/2015 at 15:27
    Reply

    hey there my dear :) cool post !its pretty! please keep doing more :)Visit my pages if you like and maybe you would like to […] Read Morehey there my dear :) cool post !its pretty! please keep doing more :)Visit my pages if you like and maybe you would like to follow each other? let me know and leave me your links aswellMy Blog | Facebook | Bloglovin | Lookbook | My Showcase- Header, Facebook-banner and more Read Less

  • Zoya

    11/04/2015 at 17:31
    Reply

    pięknie wyglądasz , świetny kok <3

  • Lucy- Does It Better

    11/04/2015 at 20:32
    Reply

    lubie te trampki, tym bardziej w tym kolorze:)

  • Charlotte Make-Up

    12/04/2015 at 11:37
    Reply

    Świetnie wyglądasz. Lubię takie połączenia. Bardzo podoba mi się szal <3

  • Sandra Kozłowska

    12/04/2015 at 14:46
    Reply

    a ja już się martwiłam czemu Cię nie ma! świetnie wyglądasz!:*

  • kochana :* dziękuję :*

  • Sybilla

    13/04/2015 at 16:17
    Reply

    Witamy z powrotem! Powodzenia :)

  • butterflykatee Kasia

    13/04/2015 at 18:04
    Reply

    Fajna kurteczka:)

  • Różowa Szminka

    14/04/2015 at 11:03
    Reply

    Masz urodę Królewny Śnieżki :)

  • Katies

    14/04/2015 at 19:04
    Reply

    Czekam kochana na nowy post:):*

  • Daria Bielenda

    14/04/2015 at 19:48
    Reply

    ale świetny koczek!

  • Natalka Hejduk

    15/04/2015 at 11:52
    Reply

    Czasami zwykłe stylizacje najbardziej wpadają w oko, Twoja super do Ciebie pasuje. :)Ściskam. ;*

  • Amanda Niedrich