WINTER FEEL AN INCREASINGLY.

Siemanko :*Dzisiaj kilka zdjęć z pewnego mroźnego grudniowego popołudnia.
Nie lubię zimy i jestem ogromnym zmarzluchem dlatego tak niskie temperatury mnie przerażają.
Najlepiej jakby było i modnie i ciepło! Mam nadzieję, że choć trochę mi się to udało 😛
Miłego weekendu kochani, ciepłego przede wszystkim! Buziaki! :*

26 comments
0 likes
Prev post: QUITE DIFFERENTLY.Next post: RAYS OF THE SUN.

Related posts

Comments

  • Sparkle

    04/12/2015 at 18:45
    Reply

    ślicznie :)Zapraszam do mnie :)http://locastrica.blogspot.com/

  • Daria Stręk

    04/12/2015 at 20:07
    Reply

    piękny naszyjnik :) PorcelainDesire

  • Magic World

    04/12/2015 at 21:01
    Reply

    Śliczny płaszczyk!:)

  • Oliwia Gol

    04/12/2015 at 21:16
    Reply

    Piękne masz te włoski :*Olvvia.blogspot.com

  • Jointy&Croissanty

    04/12/2015 at 21:46
    Reply

    ślicznie wyglądasz:)

  • interests and my life

    04/12/2015 at 22:04
    Reply

    pięknie wyglądasz <3

  • Eveline Bison

    05/12/2015 at 12:27
    Reply

    Cześć Kochanie :*Czy ciepło to musisz nam Ty zdradzić;), ale na pewno jest modnie i ślicznie :)

  • maddiaa ♥

    05/12/2015 at 14:34
    Reply

    Ja tez nie lubię zimy :(Pięknie wyglądasz ;)

  • MERI WILD

    05/12/2015 at 18:25
    Reply

    Pięknie!! <3

  • khat style

    05/12/2015 at 18:41
    Reply

    Pięknie :) Super naszyjnik :) www.khatstyle.blogspot.com

  • SANDRA KOPKO - FASHION BLOG

    06/12/2015 at 10:03
    Reply

    I really love you :) I see you for a long time, I'm impressed!Can you follow me? I follow you :)If you comment my post, […] Read MoreI really love you :) I see you for a long time, I'm impressed!Can you follow me? I follow you :)If you comment my post, I will comment your five posts! :)http://www.sandrakopko.com/2015/11/geek-t-shirt.html Read Less

  • JUILOY

    06/12/2015 at 12:22
    Reply

    świetne zdjęcia :))

  • MADAME LIPSTICK

    06/12/2015 at 12:35
    Reply

    Kochana, ale pięknie wyglądasz! I jaki cudny naszyjnik, ahh! :)MIŁEGO DNIA! :*

  • exality

    06/12/2015 at 18:28
    Reply

    ja też nie lubię zimy,ale trzeba ją jakoś przetrwać!:D świetnie wyglądasz:*

  • Irene Thayer

    06/12/2015 at 18:53
    Reply

    The pictures are amazing! I love the outfit:)irenethayer.com

  • Dalena Daily

    07/12/2015 at 00:15
    Reply

    bardzo ładnie wyglądasz, śliczny naszyjnik i make up!http://dalenadaily.blogspot.com

  • Shopaholic

    07/12/2015 at 09:10
    Reply

    Fantastyczny naszyjnik! <3

  • Werona

    07/12/2015 at 11:38
    Reply

    Pięknie wyglądasz :) bardzo fajny płaszczyk :)

  • Sonia Pachowicz

    07/12/2015 at 19:02
    Reply

    Wyglądasz fantastycznie. Uwielbiam czytać Twoje posty. :)http://evelinololove.blogspot.com/2015/12/mikoaj.html

  • Roksana Fic

    07/12/2015 at 19:44
    Reply

    Wow nie poznałam, świetnie wyglądasz ;)pozdrawiam :*

  • Dużo te słowa dla mnie znaczą! Dziękuję :*

  • Baskuul

    08/12/2015 at 16:32
    Reply

    bosko wyglądasz ;)

  • Anna Marcinkiewicz

    09/12/2015 at 22:45
    Reply

    Ślicznie wyglądasz ♡ zazdroszczę Ci tak długich włosów! ;)

  • Ewelina Pich

    12/12/2015 at 20:49
    Reply

    Super stylizacja:)zapraszam do mnie dopiero zaczynam jak sie spodoba zostań..wspólna obserwacja...

  • Herbatkowo

    16/12/2015 at 09:04
    Reply

    Świetnie wyglądasz w tej bluzce i sukience :)

  • Magdalena stylpasja

    16/12/2015 at 12:35
    Reply

    Granat i szarość? fajne połączenie !!