HAPPY BIRTHDAY TO ME ♥ ~ SAMMYDRESS LOOK.

Cześć kochani!
Witam Was w dniu moich 19-stych urodzin ♥

Gdy dostałam paczkę od sklepu SAMMYDRESS, wiedziałam, że będzie to strzał w 10 🙂
Jakość produktów jest naprawdę dobra, bardzo staranne wykonanie jest ogromnym plusem.
Kolejny szczegół to przesyłka. Od momentu zamówienia paczka dotarła do mnie w zaledwie 5 dni roboczych. To dopiero robi wrażenie. Cena? Moim zdaniem kolejny plus. Zresztą, po kliknięciu w linki sami się przekonacie. Ja jestem zachwycona ♥

Chciałam w dniu urodzin poczuć się trochę jak księżniczka. I myślę, że w zupełności mi się to udało.
Zamówiłam na tę okazję białą rozkloszowaną sukienkę w kwiaty oraz szare wiązane sandałki.
Całość moim zdaniem prezentuje się idealnie i jest dobrym rozpoczęciem dzisiejszego dnia *-*
Bardzo się starałam aby ten post był inny niż wszystkie dotychczas, by był wyjątkowy.
Dużo czasu spędziłam nad zdjęciami a głównie nad ich jakością i dopracowaniem wszystkich szczegółów.
Mam nadzieję, że będzie Wam się podobać. Zapraszam również do obejrzenia asortymentu sklepu, obiecuję Wam, że nie pożałujecie i będziecie bardzo zadowolone z zakupów na SAMMYDRESS.
Życzę Wam cudownego dnia kochani :*
Buziaki :*

Sukienka – KLIK | Sandałki – KLIK

55 comments
3 likes
Prev post: WHEN THE SUN GOES DOWN.Next post: BUY BUBBLE FOOTBALL.

Related posts

Comments

  • niema

    15/08/2016 at 08:51
    Reply

    Wszystkiego najlepszego! Pięknie wyglądasz! :*

  • Amanda Niedrich

    15/08/2016 at 12:24
    Reply

    Ojej, cudowny outfit... rzeczywiście wyglądasz, jak księżniczka. Wszystkiego dobrego Kochana, wielu sukcesów w blogowym, jak i normalnym świecie!! :) www.xavilove.com

  • joannestyle
    to niema

    15/08/2016 at 12:36
    Reply

    Dziękuję! :*

  • Bardzo dziękuję kochana! :*

  • Asia B

    15/08/2016 at 14:46
    Reply

    Najlepszego! :) Dużo sukcesów :) Piękna sukienka i super zdjęcia! Pozdrawiam :*

  • patronat

    15/08/2016 at 15:33
    Reply

    Piękny strój! Te sandałki mają meeega kobiecy fason, pięknie wyglądałaś! :D Wszystkiego pięknego :)

  • Karolina

    15/08/2016 at 15:40
    Reply

    Przepiękna sukienka :) Wszystkiego najlepszego!

  • halvmåner

    15/08/2016 at 17:48
    Reply

    wszystkiego dobrego! ♥ cudownie wyglądasz w tej sukience :)[ Blog ]

  • Aneta O

    15/08/2016 at 19:01
    Reply

    Sukienka jest prześliczna. Wyglądasz w niej bardzo dziewczęco :)Wszystkiego najlepszego!

  • Stylowa Misja

    16/08/2016 at 08:33
    Reply

    Pięknie wyglądasz, bardzo podoba mi się prezentacja na tych eleganckich schodach :)

  • Kinga Brocka

    16/08/2016 at 09:45
    Reply

    Świetnie wyglądasz w tej sukience :) Tło jest super :) Samych sukcesów życzę Kochana :) Obserwuję :)Pozdrawiam, http://brofashionkilla.blogspot.com

  • Secret garden

    16/08/2016 at 09:52
    Reply

    Świetne sandałki i cudne pedi :)

  • Ilona i Karolina

    16/08/2016 at 10:31
    Reply

    bardzo dobrze wyglądasz! :))może wspolna obserwacja? daj znać u mnie

  • Wszystkiego co piękne :*

  • PannaJoanna

    16/08/2016 at 12:34
    Reply

    Wow! Pięknie wygladasz!zapraszam do mnie http://sazanaa.blogspot.com/ ;)

  • Natalia Natalia

    16/08/2016 at 16:30
    Reply

    Ale piękne sandałki :)Wszystkiego najlepszego :)http://nalkaa.blogspot.com

  • Joanna Mrozińska

    16/08/2016 at 17:48
    Reply

    Wszystkiego co najlepsze ! ;) Piękna sukienka !

  • exality

    16/08/2016 at 19:08
    Reply

    Kochana, wszystkiego najlepszego<3 wyglądasz genialnie :)

  • interests and my life

    16/08/2016 at 19:19
    Reply

    Ślicznie wyglądasz ;)

  • Sabina S.

    16/08/2016 at 19:19
    Reply

    śliczna sukienka! nie wiedziałam, że sammydress ma takie fajne butki w asortymencie :)

  • Sylwia Szewczyk

    16/08/2016 at 20:49
    Reply

    Zatem wszystkiego najlepszego :) A sukienka jest przepiękna! www.sylwiaszewczyk.com

  • Geli Ann

    16/08/2016 at 20:55
    Reply

    Sto lat! A look cudowny :-) Pozdrawiam serdecznie Angela

  • Tyyna

    16/08/2016 at 21:44
    Reply

    Sukienka jak i buty piękne :) No i paznokcie jakie cudne :)

  • Magda Krupa

    17/08/2016 at 05:25
    Reply

    kochana spóżnione sto lat!a sukienka robi mega wrażenie:)dobry wybór

  • Irreplaceable_fashion

    17/08/2016 at 05:34
    Reply

    Wyglądasz przepięknie! wszystkiego najlepszego:*

  • KosmetykoFanki

    17/08/2016 at 07:58
    Reply

    Spóźnione ale zawsze ;p 100 lat kochana! Pięknie wyglądasz w tej sukience <3

  • Sylwia M

    17/08/2016 at 13:46
    Reply

    śliczne rzeczy, też czekam na paczkę od nich :)

  • Jointy&Croissanty

    17/08/2016 at 14:55
    Reply

    Śliczna sukienka! Wszystkiego najlepszego:)

  • Miss Marli

    17/08/2016 at 17:14
    Reply

    Spóźnione wszystkiego najlepszego Kochana :) Piękna sukienka :) Sklep Sammydress również mnie pozytywnie zaskoczył :) Poklikane :)

  • Melodylaniella

    17/08/2016 at 18:31
    Reply

    Widziałam tą sukienkę na stronie! Pięknie! melodylaniella.blogspot.com

  • Pauli798

    17/08/2016 at 19:36
    Reply

    Pięknie wyglądasz. :)

  • Roksana Ryszkiewicz

    17/08/2016 at 20:32
    Reply

    Cudnie wyglądasz w tej sukience <3 http://roksanary.blogspot.com/

  • joannestyle
    to patronat

    17/08/2016 at 21:08
    Reply

    I tym mnie urzekły :) Dziękuję :*

  • joannestyle
    to Kinga Brocka

    17/08/2016 at 21:09
    Reply

    Bardzo dziękuję :*

  • Na ostatnią chwilę ale okazało się strzałem w dychę :P ;]

  • joannestyle
    to exality

    17/08/2016 at 21:10
    Reply

    Dziękuję słońce <3

  • joannestyle
    to Sabina S.

    17/08/2016 at 21:10
    Reply

    Ja też nie!A tu taka niespodzianka:DKoniecznie wejdź w link i sprawdź co tam jeszcze mają :*

  • joannestyle
    to Sylwia M

    17/08/2016 at 21:11
    Reply

    Koniecznie daj znać co tam wybrałaś:*

  • joannestyle
    to Miss Marli

    17/08/2016 at 21:11
    Reply

    Dziękuję :*

  • ANNA Onopiuk

    17/08/2016 at 22:01
    Reply

    Wszystkiego naj naj najŚwietna sukienka :)

  • Królowa Karo

    18/08/2016 at 04:39
    Reply

    Sukienka jest śliczna, a Tobie życzę wszystkiego najlepszego :)

  • Patrycja Bończewska

    18/08/2016 at 15:37
    Reply

    śliczny dół sukienki;)))pozdrawiamPatriszjaFashion

  • myinsomniaa

    18/08/2016 at 16:36
    Reply

    świetny look ! :) Wszystkiego dobrego ;)

  • Katies

    18/08/2016 at 17:27
    Reply

    Księżniczko Wszystkiego Co Najlepsze :*:*:*:*:*Wspaniale wyglądasz:*:*:*:*

  • joannestyle
    to Katies

    18/08/2016 at 17:37
    Reply

    ♥♥♥

  • Paulina Bąk

    18/08/2016 at 19:58
    Reply

    Prześlicznie wyglądasz w tej sukience :D

  • Zoya

    18/08/2016 at 23:44
    Reply

    100lat:** ślicznie wyglądasz<3

  • Gabriela Kita

    20/08/2016 at 16:35
    Reply

    śliczna sukienka :) bardzo ci pasuje <3http://gabrielakita.blogspot.com/

  • Ankyls

    21/08/2016 at 09:56
    Reply

    Urocza sukienka! :) Pozdrawiam!www.ankyls.pl

  • Karolina Natalia Gutowska

    22/08/2016 at 13:10
    Reply

    Pięknie wyglądasz!

  • Agnieszka Es

    22/08/2016 at 15:37
    Reply

    Pięknie wyglądasz! :)agnesssja.blogspot.com

  • Monika Basiaga

    24/08/2016 at 17:10
    Reply

    Śliczna sukienka, buty zresztą też. :)

  • ADRIANNA MISZCZYNSKA

    26/08/2016 at 21:25
    Reply

    Dziękuje za odwiedzinki u mnie. Śliczna sukienka i sandałki, kliknęłam w linki. Zapraszam również do ponownie do siebie :) www.adrianaemfashion.blogspot.co.uk

  • Klaudia Olek

    04/09/2016 at 19:26
    Reply

    Piękna stylizacja :)

  • Alice

    07/03/2017 at 12:42
    Reply

    "It's time to go to the beach.What should I wear? This question was troubling me for over 3 weeks until someone bought me a transparent swimsuit."