WONDERFUL SET – ROSEGAL.COM

Cześć kochani :*
Wróciła do nas w końcu przepiękna pogoda, więc nie można tego zmarnować. Już przygotowuję dla Was kilka ciekawych postów. Niestety u mnie tylko lekka poprawa, choroba nie ma zamiaru mnie opuścić 🙁
Dzisiaj zdjęcia na bosaka, z tarasu. Typowy niedzielny chillout. Więc musiało też być wygodnie. Tak jak ja lubię najbardziej. Postawiłam więc na dwuczęściowy komplet od Rosegal.com.
Komplecik składa się z Topu oraz spodenek z wysokim stanem w przepiękny oryginalny wzór.
Czułam się w nim świetnie zwłaszcza gdy dodałam do niego lekkie, długie kolczyki.
Od razu set nabrał innego wyrazu. Jestem pewna, że jeszcze nie raz zobaczycie go na blogu. Może troszkę pomieszam i zaciekawię was różnorodnością zestawów jakie możecie stworzyć?  Dajcie znać czy podoba Wam się ten pomysł 🙂
Czekam na Was w komentarzach!
Buziaki :*

Zestaw – KLIK

Photography: FJ ♥
42 comments
1 like
Prev post: BUY BUBBLE FOOTBALL.Next post: I AM QUEEN.

Related posts

Comments

  • EM

    23/08/2016 at 12:36
    Reply

    Świetnie wyglądasz! bardzo Ci pasuje :)zapraszamy w wolnej chwili :)

  • Paulina Bąk

    23/08/2016 at 17:10
    Reply

    Podobają mi się takie zestawy :D

  • Sylwia Szewczyk

    23/08/2016 at 17:38
    Reply

    Ja też cieszę się z powrotu słońca :) Bardzo fajny post z tarasowymi zdjęciami. Uwielbiam takie wpisy :)www.sylwiaszewczyk.com

  • Skyeenika

    23/08/2016 at 17:44
    Reply

    Ładna sceneria i ty także wyglądasz korzystnie. :)

  • Ma J.

    23/08/2016 at 17:52
    Reply

    Rewelacyjnie wyglądasz :)

  • World Fashion Style Eve

    23/08/2016 at 18:48
    Reply

    Świetny zestaw! ❤

  • Miss Marli

    23/08/2016 at 18:54
    Reply

    Piękny komplet :) Świetnie wyglądasz :) Skojarzyło mi się z arabską księżniczką, trochę przez ten print :) Cudnie :) poklikane :)

  • Ana looka

    23/08/2016 at 19:13
    Reply

    piękny ten Twój komplecik :)ana-looka.com

  • Gosia Kapuśniak

    23/08/2016 at 20:06
    Reply

    Śliczny zestaw i śliczna Ty! :))) :*www.GosiakSimplySoul.blogspot.com

  • Porcelanna

    23/08/2016 at 22:55
    Reply

    piękny, niebanalny zestaw i piękna Ty ♥

  • R- ROKSI

    23/08/2016 at 23:10
    Reply

    ładnie :) pozdrawiam :*

  • Jowita Michałowska

    24/08/2016 at 09:54
    Reply

    Pięknie wyglądasz! ;-)Pozdrawiamhttps://jowitamichalowska.blogspot.com/

  • Normxcore

    24/08/2016 at 10:02
    Reply

    Śliczny zestaw![blog]

  • Amanda Niedrich

    24/08/2016 at 10:59
    Reply

    Bardzo ładny komplet! I mimo braku koloru - kojarzy mi się z egzotycznymi krajami :)

  • madziiulka

    24/08/2016 at 14:04
    Reply

    Fajny zestaw:):)

  • Geli Ann

    24/08/2016 at 15:08
    Reply

    Piękny komplecik :-) Pozdrawiam serdecznie Angela

  • Monika Basiaga

    24/08/2016 at 17:08
    Reply

    Świetny ten komplet! :)Bardzo podoba mi się wzór.

  • DIY.LaBoca

    24/08/2016 at 17:42
    Reply

    swietny zestaw

  • Sandra Kozłowska

    24/08/2016 at 21:24
    Reply

    ale piękny ten komplet <3Sandicious

  • Dziękuję :*

  • darin.kr

    25/08/2016 at 12:19
    Reply

    Świetny komplet, bardzo mi się on podoba :) Pozdrawiam i obserwuję :)

  • Malinkowa

    25/08/2016 at 15:40
    Reply

    Mega jest ten komplecik :)

  • Saszen

    25/08/2016 at 17:54
    Reply

    piękny set! Kolczyki dodały mega uroku :)

  • Patrycja Gryszko

    25/08/2016 at 19:34
    Reply

    Komplecik jest cudowny i uwielbiam takie <3 Co powiesz na wzajemną obserwację?Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejśc w linki :)

  • Paulina Bąk

    25/08/2016 at 20:31
    Reply

    kliknęłam :*

  • joannestyle
    to Saszen

    26/08/2016 at 07:31
    Reply

    O to mi chodziło! Dziękuję :*

  • joannestyle
    to darin.kr

    26/08/2016 at 07:35
    Reply

    Również pozdrawiam! Buźka :*

  • dishdogz

    26/08/2016 at 12:00
    Reply

    Fajny ten komplecik :) Lubię rzeczy, które są oddzielne, ale "takie same".>FOXYDIET<

  • Tanya Shcerbakova

    26/08/2016 at 12:50
    Reply

    Good Senses style www.shcerbakova.com Instagram: @tanyashcerbakova

  • Micia a

    26/08/2016 at 14:02
    Reply

    Tak kaplet bardzo piekny, ale znajac siebie nigdzie bym go nie wlozyla, gdyz za bardzo rzuca sie w oczy, no ale moze kiedys zmienie podejscie […] Read MoreTak kaplet bardzo piekny, ale znajac siebie nigdzie bym go nie wlozyla, gdyz za bardzo rzuca sie w oczy, no ale moze kiedys zmienie podejscie ? Read Less

  • Bella Style

    26/08/2016 at 15:36
    Reply

    Świetny zestaw! :) Pozdrawiam :)

  • joannestyle
    to Micia a

    26/08/2016 at 17:53
    Reply

    Mozna połączyć to w bardziej klasyczny sposób wtedy myślę,że byloby idealnie :)

  • joannestyle
    to dishdogz

    26/08/2016 at 17:54
    Reply

    I ile mają funkcjonalności w tym :DMożna je zestawiać na milion sposobów :)

  • exality

    26/08/2016 at 19:14
    Reply

    swietny ten komplecik :)

  • Jagoda Kwiatkowska

    26/08/2016 at 19:47
    Reply

    Bardzo oryginalny komplet ;) sprawdzi się zarówno na elegancko jak i sportowo ! ;)Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;)https://jagglam.blogspot.com/

  • Katies

    26/08/2016 at 21:35
    Reply

    Wspaniale wyglądasz,strasznie Ci ładnie kochana w tych włoskach:):*

  • Immeji

    27/08/2016 at 04:40
    Reply

    Piękne włosy <3 jak patrzę na zdjęcia przypominasz mi stylev :)

  • joannestyle
    to Katies

    27/08/2016 at 08:05
    Reply

    dziękuję :*

  • joannestyle
    to Immeji