I AM QUEEN.

Cześć kochani :*
Dzisiaj miał być elegancki set, ale jak to ja musiałam przemycić trochę sportowego akcentu.
I w ten oto sposób widzicie połączenie białego T-shirtu z nadrukiem z bordową spódniczką i szpilkami. Bluzeczka niby zwykła a jednak ma to coś. Bardzo modne nadruki pojawiają się teraz na plecach! Wielkim plusem jest personalizacja tych koszulek. Odnośnie spódniczki – zakładki zrobione są w taki sposób aby optycznie wyszczuplały nam biodra oraz nogi. Sandałki? Moje ulubione! Niebanalne, z supermodnymi akcentami. Srebrny obcas, ćwieki i nudziakowy kolor. Zdecydowanie udane połączenie. Dobrałam jeszcze dużą kopertówkę w podobnych odcieniach.
I to by było na tyle… Dla mnie? Strzał w dychę! Czułam się w tej stylizacji cudownie. Nie przebrana a ubrana i to się liczy 🙂

Mam jedno pytanko: Chcecie zobaczyć wspólny post z moim chłopakiem w tych koszulkach? W wersji typowo sportowej? 😀
Dajcie koniecznie znać w komentarzach! Ja wam życzę miłego weekendu i duużo uśmiechu.
Buziaki :*

 

 

Photography: FJ ♥
45 comments
2 likes
Prev post: WONDERFUL SET – ROSEGAL.COMNext post: SUNSET. – ZAFUL.COM

Related posts

Comments

  • Zakręcona

    27/08/2016 at 10:11
    Reply

    Świetny zestaw ;) Pięknie wyglądasz ;))

  • Xiness

    27/08/2016 at 12:19
    Reply

    ale masz cudowne szpile <3 nie mogę oderwać oczu :) pewnie, ze chcę zobaczyć post z chłopakiem :)

  • Jeans Please!

    27/08/2016 at 14:29
    Reply

    piękna spódniczka :)

  • Ma J.

    27/08/2016 at 14:31
    Reply

    Śliczne zdjęcia :)

  • bedifferent- ania

    27/08/2016 at 14:43
    Reply

    Śliczny kolorek spódniczki :)Obserwujemy ? :)http://bedifferent-ania.blogspot.com/

  • World Fashion Style Eve

    27/08/2016 at 15:29
    Reply

    bluzka wymiata! spódniczka ma rewelacyjny kolor! :)

  • STEGOFASHION

    27/08/2016 at 16:05
    Reply

    piękne zdjęcia spódniczka sztos <3

  • Sandra Kozłowska

    27/08/2016 at 17:18
    Reply

    ale masz śliczną spódniczkę - piękny odcień! a bluzka ekstra i tak chcemy zobaczyć z chłopakiem!Sandicious

  • Irreplaceable_fashion

    27/08/2016 at 17:30
    Reply

    Pięknie wyglądasz:) genialna spódnica:*

  • Roonie

    27/08/2016 at 17:59
    Reply

    Chętnie zobaczę post w tych koszulkach a Stylizacja świetna ;)

  • darin.kr

    27/08/2016 at 19:21
    Reply

    Świetna stylizacja, bardzo mi się podoba :)

  • ADRIANNA MISZCZYNSKA

    27/08/2016 at 19:34
    Reply

    spódniczka jest urocza, a jej kolor bajeczny. fajny pomysł na koszulkę, obserwuję :)www.adrianaemfashion.blogspot.co.uk

  • Anya Dryagina

    28/08/2016 at 07:34
    Reply

    Love this outfit, you look amazing!Would you like to follow each other? Follow me on Blog and Google+ and I'll follow you back!Blog ♡Reckless […] Read MoreLove this outfit, you look amazing!Would you like to follow each other? Follow me on Blog and Google+ and I'll follow you back!Blog ♡Reckless diary by Anya Dryagina♡My ♡Instagram♡ Read Less

  • Nippi

    28/08/2016 at 08:55
    Reply

    Bardzo podoba mi się spódniczka :)

  • enamour

    28/08/2016 at 12:11
    Reply

    Ładna stylizacja. :)

  • Stylpasja

    28/08/2016 at 14:40
    Reply

    wow super zestaw królowo :-)

  • 4 Fashion Sisters

    28/08/2016 at 15:03
    Reply

    Świetne połączenie, idealnie przełamałaś elegancję sportowym dodatkiem :) chętnie zobaczymy Ciebie z chłopakiem w tych koszulkach ;)

  • Shopaholic

    28/08/2016 at 18:33
    Reply

    Świetna spódniczka! :)

  • halvmåner

    28/08/2016 at 18:43
    Reply

    piękna spódniczka <3 [ Blog ]

  • Emza

    28/08/2016 at 18:49
    Reply

    Świetnie wyglądasz<3 Bardzo pasuje Ci taki fason spódnicy, jeszcze bardziej podkreśla Twoje super zgrabne nogi<3

  • westieheart

    28/08/2016 at 19:39
    Reply

    Piękna spódnica! :)westieheart.blogspot.com

  • roxy jacobs

    28/08/2016 at 19:40
    Reply

    super spodniczka,ten kolor ekstra

  • Asia B

    28/08/2016 at 19:48
    Reply

    Super ta koszulka :D !

  • Diane

    28/08/2016 at 21:14
    Reply

    Śliczniutko wyglądasz! <3 :*

  • Eri Sunny

    28/08/2016 at 22:27
    Reply

    Lovely girly look)I`m following ur blog with a great pleasure via GFC Please join me - http://sunnyeri.blogspot.com

  • Zoya

    28/08/2016 at 22:43
    Reply

    cudownie wyglądasz!

  • Blogosfera Mody Blog o modzie

    29/08/2016 at 04:32
    Reply

    Fajna stylizacja w butach na wysokim.Udostępnie twój post na moim blogu.Pozdrawiam i zapraszam do mniehttp://moda-na-obcasach.blogspot.com/

  • Magda Krupa

    29/08/2016 at 04:56
    Reply

    spódniczka jest mega! <3

  • Różowa Szminka

    29/08/2016 at 05:41
    Reply

    Wyglądasz po prostu fantastycznie ;) Bardzo podoba mi sie kolor spódniczki

  • Katarzyna Poślednik

    29/08/2016 at 07:16
    Reply

    bluzka mega <3 Chce takki post razem z Twoim chłopakiem , fajnie pewnie takie same bluzeczki wyglądają ;)http://twinstyl.blogspot.com/2016/08/summer-fashion-bag.html

  • interests and my life

    29/08/2016 at 17:58
    Reply

    świetnie wyglądasz ;)

  • Carannea

    29/08/2016 at 18:16
    Reply

    ćwiczysz coś na nogi? *.*

  • Amanda Niedrich

    29/08/2016 at 18:50
    Reply

    Swietny look! Bluzka rzeczywiscie bardzo sie wyroznia, choc na pierwszy rzut oka mozna byloby ja pomylic z najzwyklejszym tshirtem ;)

  • Miss Marli

    29/08/2016 at 18:51
    Reply

    Piękna stylizacja. Kolor spódnicy obłędny :)Lubię oglądać zdjęcia par. Chętnie zobaczę Was w tych koszulkach :)

  • joannestyle
    to Carannea

    29/08/2016 at 18:54
    Reply

    nic a nic :p

  • Bardzo mi miło, dziękuję!:*

  • Kinga Brocka

    30/08/2016 at 03:39
    Reply

    Bosko ?? podoba mi się twój outfit Kochana :)

  • magdziak

    30/08/2016 at 08:22
    Reply

    Piękna jest ta bordo spódnica! Będzie też idealna na jesień ;)

  • Wik

    30/08/2016 at 09:03
    Reply

    takie spersonalizowane rzeczy są najlepsze!:) bardzo ładny zestaw :)

  • Melodylaniella

    30/08/2016 at 17:27
    Reply

    Bardzo lubię takie rzeczy, u mnie na blogu też pojawił się kiedyś wpis o ubraniach dla par :) melodylaniella.blogspot.com

  • Sylwia M

    30/08/2016 at 18:51
    Reply

    śliczna spódnica :)

  • Claudia D

    30/08/2016 at 20:08
    Reply

    Również lubię przemycać do stroju trochę sportowych akcentów:)Super spódniczka<3 Kolorek jest super:)www.justcleo.pl

  • asistylee

    02/09/2016 at 21:27
    Reply

    Wspaniale Kochana wyglądasz! :* Dziś kupiłam spódniczkę w podobnym odcieniu :)

  • Natassia

    07/09/2016 at 10:18
    Reply

    Perfect skirt and perfect stiletto heeled sandals! :)Looking gorgeous! :)YouTube | Blog: Geekette in High Heels | Instagram

  • Klaudia Olek

    07/09/2016 at 19:29
    Reply

    Piękny kolor spódnicy :)