SUNSET. – ZAFUL.COM

Hej kochani :*
Jestem bardzo szczęśliwa widząc Wasze komentarze pod poprzednim postem!
Bordowa spódniczka zrobiła furorę w eleganckim jak i casualowym zestawieniu.
Więc teraz czas na wersję sportową! I dlatego dzisiaj mam dla Was set prosto z pobliskiego stadionu. 🙂 Bomberka, bokserka z wiązaniem, sneakersy na grubej podeszwie….Troszkę zmieszałam panujące obecnie trendy. Ale uważam, że było warto. Czułam się świetnie!
Pierwszym elementem jest bomberka. To absolutny hit jeżeli chodzi o okrycia wierzchnie na ten sezon. Ja postawiłam jeszcze na tą letnią wersję. Wykonana z cieniutkiego ale jakże miłego materiału, cudownie się nosi. Biało czarne paski podkreślają sportowy styl.
W wolnej chwili zerknijcie na  Zaful.com. Asortyment jak i ceny robią wrażenie. Perełki takie jak pudrowa bomberka już na Was czekają 😀
I tak, tak znowu padło na pudrowy róż. Nic nie poradzę, że tak uwielbiam ten kolor ♥
Kolejny trend – wiązania!Ja wybrałam bokserkę z aksamitną tasiemką na dekolcie. Kolor czarny, uniwersalny. Na pewno sprawdzi się zarówno jako baza jak i gwiazda nie jednej stylizacji.
Spódniczkę już bardzo dobrze znacie więc troszkę więcej o butach. Sneackersy nie są może najwygodniejszą wersją trampek ale nadrabiają wyglądem. Wysoka podeszwa przykuwa uwagę i świetnie dopełnia stylizacje. I uwaga, nie tylko te w sportowym stylu. :p
 Jak myślicie? Udało mi się zgrać to w całość?
O tym jak Wam się podoba i co myślicie o takim połączeniu z chęcią przeczytam w komentarzach!
Buziaki :*

BOMBER JACKET – ZAFUL

45 comments
0 likes
Prev post: I AM QUEEN.Next post: BACK TO SCHOOL.

Related posts

Comments

  • Jointy&Croissanty

    31/08/2016 at 09:21
    Reply

    Śliczny zestaw, pięknie wyglądasz, a bomberka cudna!:)

  • STEGOFASHION

    31/08/2016 at 10:57
    Reply

    Mega bomberka! jesteś śliczna :* pozdrawiamy

  • Szyman

    31/08/2016 at 11:13
    Reply

    W tamtym zestawieniu lepiej ;)

  • Monika Żurawska

    31/08/2016 at 11:35
    Reply

    Miejsówka idealnie pasuje do stylizacji:) świetna kurtka:) Pozdrawiam!:)

  • joannestyle
    to Szyman

    31/08/2016 at 13:26
    Reply

    Również tak uważam ale warto eksperymentować :))

  • interests and my life

    31/08/2016 at 14:42
    Reply

    świetny look ;)

  • Ma J.

    31/08/2016 at 15:29
    Reply

    Kolejna bardzo udana sesja :) Miło popatrzeć :)

  • kataszyyna

    31/08/2016 at 16:15
    Reply

    świetna ta kurteczka:)

  • Mar Ger

    31/08/2016 at 17:37
    Reply

    uwielbiam bombery, świetnie go połączyłaś :)

  • madziiulka

    31/08/2016 at 18:52
    Reply

    Bardzo fajna stylizacja:)

  • Jeanette GLoves

    31/08/2016 at 21:06
    Reply

    Świetna bomberka :-)

  • Geli Ann

    31/08/2016 at 21:13
    Reply

    Fajna stylizacja i ładne zdjęcia :-) Pozdrawiam serdecznie Angela

  • Różowa Szminka

    01/09/2016 at 06:01
    Reply

    uwielbiam tego typu spódniczki

  • Carmelatte

    01/09/2016 at 06:56
    Reply

    Istny American Dream :) na plus!Carmelatte

  • Joy of the fashion.

    01/09/2016 at 07:36
    Reply

    pięknie wyglądasz ;)poklikane

  • ::MaGic Lov::

    01/09/2016 at 09:55
    Reply

    Też mam tą bomberke <3Mega wyglądasz :) a bomberka jest cudna <3magiclovv.com

  • Ann Porcelanna

    01/09/2016 at 11:09
    Reply

    Cudowne połączenie!!! Wyglądasz przepięknie ♥

  • Alexis

    01/09/2016 at 11:46
    Reply

    Śliczna stylizacja ;)

  • Sonia Pachowicz

    01/09/2016 at 14:57
    Reply

    Kocham bomberki,a ty całość połączyłaś znakomicie. :)http://stylistfashioon.blogspot.com/2016/09/1-wrzesnia.html

  • Sylwia M

    01/09/2016 at 15:44
    Reply

    świetna kurteczk :)

  • Sabina S.

    01/09/2016 at 16:17
    Reply

    cudna kurtka! uwielbiam takie :)

  • Sandra Kozłowska

    01/09/2016 at 18:25
    Reply

    kurtka jest cudowna!Sandicious

  • Crowded Dreams

    01/09/2016 at 18:25
    Reply

    Piękna ta bomberka i świetnie do Ciebie pasuje :) Jeśli o kurtki tego rodzaju chodzi, to najbardziej podobają mi się w kolorze pudrowego różu.

  • A ja nadal szukam swojej idealnej bomberki:)

  • Sandy Lorena

    01/09/2016 at 22:05
    Reply

    I love this bomber :)http://mimodaapropos.blogspot.mx/2016/08/navy-print.html

  • karyn.pl

    02/09/2016 at 05:51
    Reply

    świetnie wyglądasz:)_____________www.karyn.pl

  • Nippi

    02/09/2016 at 07:06
    Reply

    Najbardziej podoba mi się bluzeczka :)

  • pannaem

    02/09/2016 at 10:42
    Reply

    super <3

  • Paullastyle

    02/09/2016 at 13:29
    Reply

    Ciekawa kurtka :)

  • Anonimowy

    02/09/2016 at 13:39
    Reply

    Fajny wpis :) Piszesz miedzy innymi ze twoje trampki nie sa zbyt wygodne :) Mam pytanie wiec czy masz je założone bez skarpetek ? :) […] Read MoreFajny wpis :) Piszesz miedzy innymi ze twoje trampki nie sa zbyt wygodne :) Mam pytanie wiec czy masz je założone bez skarpetek ? :) Pozdrawiam Read Less

  • joannestyle
    to Anonimowy

    02/09/2016 at 14:18
    Reply

    Tak :)Zwłaszcza w sezonie letnim :)

  • Anonimowy
    to Anonimowy

    02/09/2016 at 15:01
    Reply

    To jedyne buty ktore ubierasz na gołą stope ? :) Jezeli nie to jakie jeszcze :) Pytam z praktycznego punktu widzenia :)

  • Diane

    02/09/2016 at 19:55
    Reply

    Genialnie! :) Bomberka prezentuje się na Tobie świetnie! <3

  • asistylee

    02/09/2016 at 21:28
    Reply

    Kurteczka na duuuży plus :) Kilka dni temu zrobiłam zamówienie na tej stronie :)

  • Anneey

    02/09/2016 at 21:37
    Reply

    Bomberki najlepsze ! :D Swietny blog. Obserwuje ;)Zapraszam do mnie

  • Ana looka

    03/09/2016 at 06:39
    Reply

    super bomberka :)ana-looka.com

  • joannestyle
    to Anneey

    03/09/2016 at 08:11
    Reply

    Dziękuję :)

  • joannestyle
    to Anonimowy

    03/09/2016 at 08:12
    Reply

    Praktycznie każde trampki w sezonie letnim. :)

  • Polecam zajrzeć właśnie na tą stronkę! :*

  • Można powiedzieć, że tak odświeżają stylizację, prawda? :D :*

  • joannestyle
    to Ma J.

    03/09/2016 at 08:16
    Reply

    Bardzo dziękuję :)

  • Maria Syc

    03/09/2016 at 13:47
    Reply

    Cudna bomberka - stylizacja świetna. Fajnie, że połączyłaś bomberke z dziewczęcym lookiem. Zapraszam do siebie - life-that-inspired.blogspot.com

  • Fit Ashionn

    03/09/2016 at 16:23
    Reply

    Bomberki górą! :) Świetnie wyglądasz i bomberka też interesująca, chociaz ja u siebie na blogu, zrezygnowałam z pasteli na rzecz srebra! :)

  • Zoya

    03/09/2016 at 22:34
    Reply

    świetny zestaw <3 super kurteczka <3 pozdrawiam:**

  • joannestyle
    to Zoya