MY LOVE.

Hej kochani :*
Obiecana i dłuugo wyczekiwana sesja. Pomimo komplikacji udało nam się ją zrealizować.
Codzienne sytuacje zamknięte w jednej fotografii. Pokazanie wartości personalizowania w jednym poście. Wyzwanie. Mam nadzieję jednak, że podołaliśmy 🙂 Bardzo się cieszę, że gadżety przypadły Wam do gustu. Wasze komentarze były jednoznaczne. Kochamy spersonalizowane prezenty.
Więc nie pozostaje nam nic innego niż dzielenie się nimi z ukochanymi osobami.
Zostawiam Was ze zdjęciami, które nie potrzebują słów. Wyrażają te najważniejsze ♥

Czekamy na Wasze opinie w komentarzach !
Buziaki :*
Obraz – klik | Kubek – klik | Poduszka – klik
 

Photography: Aleksandra Hrapkowicz
Produkty personalizowane: Sklep e.prezenty.com
21 comments
4 likes
Prev post: IDEAL GIFTS EXIST! – E.PREZENTY.PLNext post: GOLD OUITFIT.

Related posts

Comments

  • Ma J.

    22/09/2016 at 21:40
    Reply

    Fajna sesja :)

  • Szyman

    22/09/2016 at 22:29
    Reply

    to jest wasze mieszkanie ? bo w jest w świetnym stylu !

  • Nippi

    23/09/2016 at 09:08
    Reply

    Piękne zdjęcia :)

  • joannestyle
    to Szyman

    23/09/2016 at 10:43
    Reply

    Mojego chłopaka :)

  • Kinga Brocka

    23/09/2016 at 11:38
    Reply

    Cudowne zdjęcia <3 !!

  • Anonimowy

    23/09/2016 at 11:44
    Reply

    jesteście cudowni <3

  • Sara Dunaj

    23/09/2016 at 16:00
    Reply

    Piękne zdjęcia!PozdrawiamSara's City

  • Justynalife

    23/09/2016 at 16:14
    Reply

    Świetne macie zdjęcia!:)

  • exality

    23/09/2016 at 17:45
    Reply

    jak słodko<33333

  • Siostry Andrzejewskie

    24/09/2016 at 05:56
    Reply

    Świetnie razem wyglądacie!Z miłą chęcią dodajemy Twój blog do obserwowanych :)SiostryAndrzejewskie

  • Diane

    24/09/2016 at 14:00
    Reply

    Ach, piękne zdjęcia! :) Wyglądacie cudownie! <3

  • Gabriela Kogut

    24/09/2016 at 19:50
    Reply

    Ale słodziaki :)

  • Diana

    24/09/2016 at 20:29
    Reply

    to drugie zdjęcie jest mega urocze!:)

  • Miss Marli

    24/09/2016 at 22:22
    Reply

    Uwielbiam oglądać zdjęcia par :) Nie ma nic słodszego niż właśnie taki widok :) Między Wami aż iskrzy :) Pięknie wyglądacie :) Stylowe mieszkanko :) […] Read MoreUwielbiam oglądać zdjęcia par :) Nie ma nic słodszego niż właśnie taki widok :) Między Wami aż iskrzy :) Pięknie wyglądacie :) Stylowe mieszkanko :) Read Less

  • Dominika M

    25/09/2016 at 08:23
    Reply

    ale cudowne zdjecia! i to miejsce <3

  • Gabriela Kita

    25/09/2016 at 15:59
    Reply

    ładnie razem wyglądacie :) uwielbiam oglądać zdjęcia par :)http://gabrielakitablogspot.com

  • Jagoda Kwiatkowska

    25/09/2016 at 19:40
    Reply

    Bardzo ładnie razem wyglądacie! Widać że bardzo się kochacie ;)Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;)https://jagglam.blogspot.com/

  • Klaudia Marcin

    27/09/2016 at 14:19
    Reply

    fantastyczna sesja :) przepieknie wygladacie, bije od Was milosc :) :*

  • hejmonia

    28/09/2016 at 08:58
    Reply

    Uroczo razem wyglądacie! :)

  • MADAME LIPSTICK

    29/09/2016 at 18:48
    Reply

    :)

  • ADRIANNA MISZCZYNSKA