♥ !!! KONKURS !!! ♥

Zapraszam Was na konkurs!
Tak bardzo spodobał Wam się spersonalizowany kubek,że postanowiliśmy podarować go jednej z Was!
Wystarczy napisać co sądzisz o spersonalizowanych prezentach 
My wybierzemy jedną osobę, która otrzyma kubeczek.
Konkurs na facebooku -> TUTAJ

10 comments
0 likes
Prev post: GOLD OUITFIT.Next post: VEST ANNOUNCES AUTUMN.

Related posts

Comments

  • Irreplaceable_fashion

    28/09/2016 at 05:52
    Reply

    Śliczny jest ten kubek:)

  • Jointy&Croissanty

    28/09/2016 at 05:58
    Reply

    uroczy kubek:)

  • Siostry Andrzejewskie

    28/09/2016 at 09:38
    Reply

    Spersonalizowane prezenty są super! Przypominają nam o ważnych wydarzeniach w naszym życiu i ważnych osobach, które nam ten prezent podarowały! To coś, co ma służyć […] Read MoreSpersonalizowane prezenty są super! Przypominają nam o ważnych wydarzeniach w naszym życiu i ważnych osobach, które nam ten prezent podarowały! To coś, co ma służyć na lata..<3 SiostryAndrzejewskie Read Less

  • Karolina Gomułka

    28/09/2016 at 10:51
    Reply

    Masz wiele ciekawych pomysłów na posty, są rewelacyjne i czekam na więcej :)http://kaarollkaa.blogspot.com/

  • Beauty Editer

    28/09/2016 at 12:28
    Reply

    Love it! Thank you so much sharing.** Join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world […] Read MoreLove it! Thank you so much sharing.** Join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!BEAUTYEDITER.COM Read Less

  • Sylwia Aga Matuszyk

    28/09/2016 at 16:39
    Reply

    Kubek ze swoim imieniem? :o O kurde to się nie dzieję na prawdę ^^ Super! Bardzo nam się podoba taki konkurs :) Bierzemy udział na […] Read MoreKubek ze swoim imieniem? :o O kurde to się nie dzieję na prawdę ^^ Super! Bardzo nam się podoba taki konkurs :) Bierzemy udział na Facebooku ;) buźka ;* Read Less

  • Fit Ashionn

    28/09/2016 at 18:28
    Reply

    Mam bardzo poodbny kubek, takze dam szanse wygrac innym :P A tak na powaznie, to bardzo lubie takie gadzety!

  • Klaudia Marcin

    30/09/2016 at 13:41
    Reply

    ten kubek jest... PRZECUDOWNY!!:)

  • Dominika M

    30/09/2016 at 14:45
    Reply

    ale kubek <3 <3

  • Stylpasja

    30/09/2016 at 16:10
    Reply

    Ja wręcz kocham spersonalizowane rzeczy :-) kubki, breloki do kluczy, portfele :-)