LAST WINTER MOMENTS.

Hej kochani :*

Dzisiaj krótko i zwięźle. Kolejny raz prezentuje Wam kozaki za kolano. Musicie mi wybaczyć ale jestem w nich totalnie zakochana. Nadają tajemniczości, seksapilu i wdzięku każdej stylizacji 🙂
Oraz kolejny raz sukienka, tym razem stonowana, elegancka, w kolorze burgundu. Myślę, że spokojnie możemy ubrać ten set na spotkanie biznesowe, spotkanie z rodziną czy chociażby na randkę z ukochanym.
Całość starałam się dobrać w podobnej kolorystyce. Pojawia się czarna ramoneska oraz długi szal, który w zależności od sposobu założenia zmienia postać całemu zestawieniu. Z dodatków czarny, aksamitny pasek przewiązany w talii i deliktny pierścionek z kolekcji YES.
Myślę, że zasada mniej znaczy więcej dobrze tu wypadła.
Dajcie koniecznie znać czy dobralibyście więcej dodatków czy również postawilibyście na klasykę i minimalizm?
Buziaki :*

Kurtka – STRADIVARIUS | Buty – CZAS NA BUTY

Photography: FJ <3

38 comments
9 likes
Prev post: SEXY COMBINATION.Next post: LOVE EVERYWHERE. VALENTINE’S DAY.

Related posts

Comments

  • AnetaO

    04/02/2017 at 11:28
    Reply

    Ślicznie wyglądasz! Szalik jest cudowny :)

  • dalenadaily

    04/02/2017 at 13:18
    Reply

    świetna sukienka, uwielbiam ten kolor

  • Meri Wild

    04/02/2017 at 16:01
    Reply

    Ja też uwielbiam kozaki za kolano! :D Super zestaw

  • stylistfashioon.pl

    04/02/2017 at 19:19
    Reply

    Widzę, że kochasz sukienki. I bardzo dobrze ponieważ masz świetną figurę i piękne nogi ! Warto pokazywać, to co jest naszym atutem ;) Natomiast nawiązując […] Read MoreWidzę, że kochasz sukienki. I bardzo dobrze ponieważ masz świetną figurę i piękne nogi ! Warto pokazywać, to co jest naszym atutem ;) Natomiast nawiązując do stylizacji jak na jesień/zimę jestem na TAK ! Bordo, to zdecydowanie jeden z lepszych i twarzowych odcieni. :) Pozdrawiam i życzę miłego weekendu ! :* Read Less

  • malwina m

    04/02/2017 at 21:06
    Reply

    Śliczna sukienka i kozaki. B.ładnie wyglądasz. Pozdrawiam ( :

  • Amanda Niedrich

    04/02/2017 at 21:31
    Reply

    Wybaczamy ;) Kozaki za kolano są rewelacyjne wręcz i bardzo seksowne. Wyglądasz ślicznie!

  • Nippi

    05/02/2017 at 08:29
    Reply

    Zdecydowanie takie zestawy najbardziej podobają mi się, uwielbiam sukienki i kozaki za kolano ;)

  • Agnesssja

    05/02/2017 at 11:03
    Reply

    Super zestawik

  • sandicious

    05/02/2017 at 17:49
    Reply

    kochana, wyglądasz przepięknie!

  • Agnieszka

    05/02/2017 at 19:21
    Reply

    Sukienka ma piękny kolor! Myśle, ze wiecej dodatkow jest tu zbedna bo to on "robi" cała stylizacje :)

  • Sylwia Szewczyk

    05/02/2017 at 21:03
    Reply

    Ja też uwielbiam kozaki za kolano. Mogłabym je nosić do wszystkiego :) Świetna stylizacja. www.sylwiaszewczyk.com

  • venswifestyle

    05/02/2017 at 22:12
    Reply

    Stylizacja rewelacyjna i nie wymaga absolutnie niczego wiecej :)))) Podziwiam Twoj look od stop do glow!!! swietnie:))

  • Patrycja

    05/02/2017 at 22:43
    Reply

    PRZEPIĘKNY OUTFIT!

  • Asia

    05/02/2017 at 23:08
    Reply

    Pięknie ;) http://joannakocera.blogspot.com/

  • Diana

    06/02/2017 at 19:33
    Reply

    Śliczniutko! :) Ja oczywiście stawiam na klasykę i minimalizm! :*

  • KAMILA

    07/02/2017 at 14:40
    Reply

    Pięknie się prezentujesz ! Uwielbiam kozaki za kolano :) http://kamila-kwiatkowska.pl/

  • kaayen

    07/02/2017 at 20:01
    Reply

    Cudowny zestaw! Przepięknie wyglądasz :) Zapraszam do mnie na nowy post! :) http://kaayen.blogspot.com

  • Zoya

    08/02/2017 at 00:13
    Reply

    uwielbiam kozaki z kolano

  • Joanna Franczak
    to stylistfashioon.pl

    08/02/2017 at 09:39
    Reply

    Bardzo dziękuję za tak miłe słowa ;*

  • Joanna Franczak
    to venswifestyle

    08/02/2017 at 09:40
    Reply

    Bardzo dziękuję ;*

  • Joanna Franczak
    to Diana

    08/02/2017 at 09:40
    Reply

    Powoli ja również do Ciebie dołączam :D

  • Irreplaceable fashion

    08/02/2017 at 10:13
    Reply

    Mam sukienkę w takim kolorze, właśnie mi o niej przypomniałaś:) Ślicznie wyglądasz:*

  • jointyicroissanty

    08/02/2017 at 10:52
    Reply

    Genialna sukienka! Pięknie wyglądasz:*

  • MADAME LIPSTICK

    08/02/2017 at 13:29
    Reply

    Świetnie wyglądasz! :)

  • Olusky

    08/02/2017 at 20:32
    Reply

    bardzo podoba mi się Twoja stylizacja, uwielbiam takie kolory :) http://olusky.blogspot.com/2017/02/najmodniejszy-kolor-w-tym-sezonie.html

  • Karolina

    09/02/2017 at 14:48
    Reply

    Racja ! Dodają seksapilu ! Mam nadzieje ze to naprawdę ostatnie chwile tej zimy :((

  • Adriana Style

    09/02/2017 at 23:20
    Reply

    piękny kolor sukienki i ta apaszka, razem ślicznie www.adriana-style.com

  • karyn.pl

    10/02/2017 at 07:48
    Reply

    Piękna jak zawsze:) Jak ja tęsknie do długich włosów:) Buziaki kochana

  • Justyna Ludwiczak

    10/02/2017 at 10:14
    Reply

    Ciekawy szal! :)

  • halvmaner

    10/02/2017 at 16:25
    Reply

    świetne buty!:) halvmaner blog

  • kakaao

    10/02/2017 at 17:59
    Reply

    Cudownie wyglądasz! Świetny kolor sukienki :D Pozdrawiam! ;*

  • minimalissmo

    10/02/2017 at 22:55
    Reply

    Bardzo lubię takie połączenia kolorystyczne - elegancko, ale jednocześnie energetycznie i z odrobiną nonszalancji.

  • rozaliafashion

    12/02/2017 at 18:57
    Reply

    ŚWIETNIE!

  • Renata Szwedek

    18/02/2017 at 01:47
    Reply

    też myślałam o kozakach za kolano, ale nadal nie udało mi się przełamać, może za jakiś czas spróbuje... ale Twoje kozaki i sukienka bardzo mi […] Read Moreteż myślałam o kozakach za kolano, ale nadal nie udało mi się przełamać, może za jakiś czas spróbuje... ale Twoje kozaki i sukienka bardzo mi się spodobały :) Pięknie Ci w nich :) Read Less

  • Agnieszka

    18/02/2017 at 20:50
    Reply

    Bardzo ładnie wyglądasz :) Sukienka ma piękny kolor! Zapraszam do wspólnej obserwacji :)

  • Asia

    19/02/2017 at 10:41
    Reply

    Piękny kolor tej sukienki! :)

  • Jagoda Kwiatkowska

    21/02/2017 at 13:05
    Reply

    Pięknie wyglądasz ;) Bordo to zdecydowanie Twój kolor ;) Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;) www.jagglam.blogspot.com

  • Eveline Bison

    26/02/2017 at 11:59
    Reply

    Ślicznie Gwiazdeczko!