PERFECT SET FOR A LONG AND HARD DAY.

Hej kochani :*
Dzisiaj kolejny niesamowicie wygodny set. Takie zestawy są moim ostatnim niezbędnikiem. Ciągły brak czasu i nadmiar obowiązków daje w kość 🙂  Mam nadzieję, że to już jeden z ostatnich “chłodniejszych” wpisów. Z niecierpliwością czekam na ciepłe dni kiedy będę mogła wskoczyć w spódniczki i sukienki 😀
Dlaczego mnie tutaj tak mało? Odpowiedź jest prosta… matura tuż, tuż…trzymajcie kciuki żebym jakoś dotrwała! Jak Wy poradziliście sobie z przygotowaniami do tego ważnego egzaminu? Macie jakieś sprawdzone sposoby?  Będę wdzięczna za każdą wskazówkę… i…. koniecznie napiszcie mi co u  Was słychać! 🙂
Widzimy się w komentarzach!
Buziaki :*

 

Photography: Paulina Formas

 

 

30 comments
4 likes
Prev post: LAST WINTER STYLING.Next post: WE SAY GOODBYE COOL DAYS.

Related posts

Comments

  • Madziastylee

    23/03/2017 at 13:22
    Reply

    Grunt to wygoda ;-) ładny szal i pazurki :)

  • malwina m

    23/03/2017 at 20:03
    Reply

    Świetny wygodny look! Super spodnie!

  • venswifestyle

    23/03/2017 at 20:47
    Reply

    Wygodne stylizacje sa podstawa street style :)))) brawo

  • Joanna Franczak
    to venswifestyle

    24/03/2017 at 08:10
    Reply

    Dziękuję! :)

  • Eveline Bison

    24/03/2017 at 10:10
    Reply

    Świetnie czułabym się w takim zestwie w czasie zabieganego dnia :) Śliczne pazurki! A Ty cudownie wyglądasz :) www.evelinebison.pl

  • LaraFashionLove

    24/03/2017 at 12:43
    Reply

    wygoda najważniejsza:) świetny mix:)

  • Joanna Franczak
    to Eveline Bison

    25/03/2017 at 12:46
    Reply

    O to mi chodziło! Dziękuję kochana! :*

  • Sabina S.

    25/03/2017 at 15:14
    Reply

    Super zestaw! jeansy bardzo mi się podobają :)

  • Nippi

    25/03/2017 at 19:22
    Reply

    Świetnie wyglądasz :) boskie paznokcie

  • aknezz

    25/03/2017 at 22:21
    Reply

    Lubię takie wygodne zestawy :)

  • Nieznany

    26/03/2017 at 11:08
    Reply

    Petarda!!! ??

  • fashionallure

    28/03/2017 at 14:02
    Reply

    Bardzo ciekawa propozycja, również jeżeli tylko mogę wskakuję w takie wygodne ciuszki. Cała stylizacja bardzo mi się podoba, w sam raz na zbliżającą się wiosenną […] Read MoreBardzo ciekawa propozycja, również jeżeli tylko mogę wskakuję w takie wygodne ciuszki. Cała stylizacja bardzo mi się podoba, w sam raz na zbliżającą się wiosenną pogodę ;) Pozdrawiam ! Read Less

  • Joanna Franczak
    to fashionallure

    28/03/2017 at 14:49
    Reply

    Bardzo dziękuję za tak miłe słowa *_*

  • Mis Marli

    28/03/2017 at 20:18
    Reply

    Ja tez byłam bardzo zestresowana zbliżającą się maturą :D Najważniejsze to dobrze się do niej przygotować, np. rozwiązywać zadania z poprzednich lat :) Świetna […] Read MoreJa tez byłam bardzo zestresowana zbliżającą się maturą :D Najważniejsze to dobrze się do niej przygotować, np. rozwiązywać zadania z poprzednich lat :) Świetna stylizacja :) Spodnie są super :) Ładnie Ci w takiej fryzurce :) Read Less

  • sandicious

    28/03/2017 at 22:55
    Reply

    bardzo mi się podoba ten zestaw!

  • Patrycja

    29/03/2017 at 14:34
    Reply

    piekna stylowa!!!

  • Agnieszka

    29/03/2017 at 17:17
    Reply

    Jeśli chodzi o maturę, to strach ma wielkie oczy! Jak już będziesz po, to zobaczysz jak się będziesz z tego śmiała i myślała, kurcze po […] Read MoreJeśli chodzi o maturę, to strach ma wielkie oczy! Jak już będziesz po, to zobaczysz jak się będziesz z tego śmiała i myślała, kurcze po co ja się tyle stresowałam, przecież to było takie proste! ;) Niemniej trzymam kciuki, za jak najmniej stresu i szybkie przyswajanie wiedzy! :D Co do stylówki, to bardzo mi się podoba! :* Read Less

  • style-of-secret

    30/03/2017 at 12:00
    Reply

    Świetny zestaw, luz i wygoda przede wszystkim, ale wciąż jest modnie i stylowo- i przede wszystkim nei przekombinowane, jak to bywa na większości blogów, te […] Read MoreŚwietny zestaw, luz i wygoda przede wszystkim, ale wciąż jest modnie i stylowo- i przede wszystkim nei przekombinowane, jak to bywa na większości blogów, te dziewczyny powinny brać z Ciebie przykład :) super portaski podarciuchy i piękne pazurrrrki Read Less

  • Sensiblees

    30/03/2017 at 16:38
    Reply

    Wygladasz swietnie - spodnie sztos! A pazurki pierwsza klasa :)

  • MADAME LIPSTICK

    30/03/2017 at 23:10
    Reply

    Świetnie wyglądasz! Mam identyczne tenisówki :) Nawet miałam ostatnio takie w poście ;)

  • karyn.pl

    31/03/2017 at 07:27
    Reply

    Ale cudowny zestaw:)

  • Irreplaceable fashion

    31/03/2017 at 14:21
    Reply

    Super wyglądasz:* świetne spodnie:*

  • jointyicroissanty

    31/03/2017 at 19:52
    Reply

    Pięknie wyglądasz, jak zawsze zresztą! Spodnie extra!:*

  • stylstynka

    02/04/2017 at 13:52
    Reply

    Super wyglądasz! Całość robi wrażenie "wow"! ♥

  • WorldFashionStyleEve

    02/04/2017 at 16:45
    Reply

    Uwielbiam takie połączenia! Wygoda zawsze na tak :) ❤

  • Joanna Franczak
    to style-of-secret

    02/04/2017 at 18:10
    Reply

    Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! :*

  • Joanna Franczak
    to Agnieszka

    02/04/2017 at 18:11
    Reply

    Dziękuję! Mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz :D

  • eyesflossy

    02/04/2017 at 19:05
    Reply

    kocham skórzane kurtki i trampki, więc jak dla mnie stylizacja idealna ;)

  • Roksana

    02/04/2017 at 19:15
    Reply

    Kochana wyglądasz świetnie ❤❤❤ w maturę na szczęście mam za sobą , będzie wszystko dobrze ?

  • karyn.pl

    07/04/2017 at 07:37
    Reply

    Wyglądasz cudownie kochana:* buziaki:* WWW.KARYN.PL