HELLO SPRING.

Hej kochani! :*
Tak jak obiecałam, prezentuję Wam odświeżoną, wiosenną wersję strony! *_*
Już oficjalnie możemy powitać słoneczne dni, wyciągnąć lekkie ubrania i cieszyć się tym pięknym widokiem budzącego się do życia krajobrazu. Ja również zaczynam budzić się i powoli przygotowuję się do lata.
Pojawi się tutaj dużo więcej elegancji, słońca i uśmiechu! 🙂 Za mną powoli te najcięższe chwile, za niedługo koniec szkoły i mnóstwo czasu na realizacje nowych pomysłów.
Przechodząc do sedna. Dzisiaj w roli głównej pastelowy płaszczyk, który będzie absolutnym hitem tej wiosny!
Ja wybrałam go w moim ulubionym odcieniu – pudrowego różu. Aby nie wprowadzać chaosu wybrałam pod spód zwykły biały top. Kolejny must have… czyli potargane jeansy. Moje widziałyście już w kilku poprzednich stylizacjach, są moim absolutnym numerem one! Myślę, że całość nie jest przesadzona. Możemy zarówno wykorzystać ją na eleganckie wyjście jak i zwykły obiad ze znajomymi.
Jestem bardzo ciekawa jak podoba Wam się odświeżony wygląd strony a zwłaszcza logo! I co sądzicie o dzisiejszej stylizacji?
Widzimy się w komentarzach!
Buziaki :*

Płaszcz – AL-BO | Top – CROPP | Buty – SAMMY DRESS

32 comments
7 likes
Prev post: WE SAY GOODBYE COOL DAYS.Next post: TWO VIEVS OF ELEGANT STYLING.

Related posts

Comments

  • malwina m

    18/04/2017 at 22:06
    Reply

    Pięknie wyglądasz, prosto i z klasą. Spodnie świetnie przelamują elegancki charakter zestawu!

  • karyn.pl

    19/04/2017 at 07:34
    Reply

    Co za zestaw WOW www.karyn.pl

  • Kamila

    19/04/2017 at 09:42
    Reply

    Pięknie wyglądasz a płaszcz jest świetny :) http://kamila-kwiatkowska.pl/

  • Amanda Niedrich

    19/04/2017 at 16:52
    Reply

    wyglądasz genialnie!

  • MADAME LIPSTICK

    19/04/2017 at 20:22
    Reply

    Pięknie wyglądasz! Świetny płaszcz!! :)

  • Katies

    19/04/2017 at 21:47
    Reply

    Cudowna

  • Diana

    19/04/2017 at 23:23
    Reply

    Perfekcyjna stylizacja, Kochana! :) Wyglądasz tak ślicznie! ❤

  • jointyicroissanty

    20/04/2017 at 14:29
    Reply

    Śliczny płaszczyk, a całość idealnie dobrana!:)

  • Chocolade

    20/04/2017 at 18:27
    Reply

    Płaszczyk cudny :))

  • JOK

    22/04/2017 at 11:27
    Reply

    SUper płaszczyk! http://www.simplethingsbyjok.com/

  • Sylwia

    22/04/2017 at 19:54
    Reply

    bardzo spodobał i się płaszczyk i buty :)

  • Sylwia

    22/04/2017 at 19:54
    Reply

    spodobał mi się płaszczyk i buty :)

  • Sylwia

    22/04/2017 at 19:55
    Reply

    super buty :)

  • Justyna

    23/04/2017 at 14:15
    Reply

    Kolor płaszczyka jest piękny! Świetnie wyglądasz:)

  • World Fashion Style Eve

    23/04/2017 at 17:25
    Reply

    cudownie wyglądasz :)

  • www.thefashionmouse.com

    24/04/2017 at 08:19
    Reply

    Podoba mi sie zestawienei z sandalami, dzikie temu cala stylizacja nabiera elegancji:)

  • Exality

    24/04/2017 at 13:00
    Reply

    podoba mi się:)

  • Kinga K.

    25/04/2017 at 14:14
    Reply

    Cudowne zdjęcia ❤ Świetny płaszczyk !

  • Patrycja

    25/04/2017 at 16:20
    Reply

    piękny płaszcz, również uwielbiam pudrowy róż!

  • paulyenn

    25/04/2017 at 21:15
    Reply

    Piękna, wiosenna stylizacja, aż woła o słoneczne, ciepłe dni! :)

  • style-of-secret

    26/04/2017 at 00:01
    Reply

    Płaszcz jest fantastyczny

  • karyn.pl

    26/04/2017 at 07:59
    Reply

    Witaj piękna ten zestaw jest cudowny:****** buziaki:* WWW.KARYN.PL

  • Lamodalena

    26/04/2017 at 11:49
    Reply

    ślicznie! :)

  • Agnesssja

    26/04/2017 at 15:16
    Reply

    Płaszczyk jest przeuroczy! Świetny zestaw-wyglądasz w nim wspaniale! agnesssja.blogspot.com

  • Shikatemeku

    26/04/2017 at 15:52
    Reply

    Świetny zestaw! Podoba mi się płaszczyk, lubię pastelowe kolory mimo że w mojej szafie przeważa czerń i biel :)

  • Jagoda Kwiatkowska

    26/04/2017 at 22:31
    Reply

    Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja ;) płaszczyk ma cudny kolorek ;)

  • Tijana

    26/04/2017 at 22:38
    Reply

    beautiful post :) kisses :) http://itsmetijana.blogspot.rs/

  • Meri Wild

    28/04/2017 at 11:37
    Reply

    Pięknie wyglądasz w tym płaszczyku! Super zestaw :) www.meriwild.com

  • PAULINA MLODZIK

    28/04/2017 at 20:10
    Reply

    Ale u Ciebie pięknie, przejrzyście. ;) Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja. Narzutka / płaszczyk skradł moje serce swym kolorem :)

  • dalenadaily

    30/04/2017 at 00:00
    Reply

    uwielbiam połączenie płaszcza i luźnych spodni

  • NajlepszeSukienki

    08/05/2017 at 13:28
    Reply

    Bardzo ładne połączenie. Nie było Ci zimno w tych szpilkach?

  • Adriana Style

    18/05/2017 at 22:09
    Reply

    Przepiękny płaszcz, bardzo mi się podoba :)