TWO VIEVS OF ELEGANT STYLING.

Hej kochani! :*
Zw艂aszcza witam tegorocznych maturzyst贸w, kt贸rych pewnie tak jak i mnie 艂apie powoli lekki stresik 馃榾
Nawi膮zuj膮c do tych dni przygotowa艂am jeden z pomys艂贸w na eleganck膮 stylizacj臋.
My艣l臋, 偶e to jest najlepszy czas na wyb贸r stylizacji. Nikt z nas nie chce gor膮czkowo sta膰 przed szaf膮 i odlicza膰 minuty do wyj艣cia nie maj膮c poj臋cia co na siebie w艂o偶y膰 馃檪
Dlatego warto mie膰 w swojej szafie kilka niezb臋dnik贸w, kt贸re uratuj膮 nas zw艂aszcza w takich sytuacjach i sprawdz膮 si臋 na ka偶d膮 okazj臋. W tym i kolejnym po艣cie zobaczycie ods艂on臋 tych eleganckich, niesamowicie wygodnych i podkre艣laj膮cych kszta艂ty spodni. Kt贸re…. tak naprawd臋 s膮 cz臋艣ci膮 kombinezonu od聽Tosave.
W ca艂o艣ci poka偶臋 Wam go ju偶 za nied艂ugo! Zawdzi臋czam jednak, 偶e i spodnie i top b臋dziecie widzie膰 do艣膰 cz臋sto w moich setach poniewa偶 mo偶na je zestawi膰 na milion sposob贸w 馃檪
Tegorocznym hitem s膮 falbany, rozkloszowane r臋kawy i delikatne wyci臋cia…. Ta bluzka 艂膮czy w sobie ka偶d膮 z tych cech. Jest absolutnym must have tej wiosny. Zreszt膮 zobaczcie sami jak si臋 prezentuje!
Mam nadziej臋, 偶e Wam si臋 podoba, piszcie w聽komentarzach swoje opinie! Jestem bardzo ciekawa:)
Buziaki :*

Bluzka –聽AL-BO聽| Kombinezon –聽Tosave聽| Buty –聽Renee

聽聽

25 comments
6 likes
Prev post: HELLO SPRING.Next post: TWO VIEVS OF ELEGANT STYLING #2

Related posts

Comments

  • Kinga K.

    30/04/2017 at 18:35
    Reply

    Cudownie wygl膮dasz,艣wietna stylizacja 鉂b潱

  • Benia

    01/05/2017 at 09:05
    Reply

    Pi臋knie wygl膮dasz ;) lubi臋 takie stylizacje :) powodzenia maturze :) Zapraszam do siebie :)

  • Madziastylee

    01/05/2017 at 13:31
    Reply

    co za klasa i elegancja :) super!

  • Nippi

    01/05/2017 at 15:13
    Reply

    Bardzo klasyczne zestawienie, podoba mi si臋 bluzeczka :)

  • Aleksandra

    01/05/2017 at 17:56
    Reply

    Ale pi臋kne szpilki

  • jointyicroissanty

    02/05/2017 at 19:40
    Reply

    Elegancko i z klas膮! Pi臋knie wygl膮dasz!:) p.s. trzymam kciuki:)

  • LaraFashionLove

    03/05/2017 at 11:00
    Reply

    艣wietny zestaw maturalny:) pi臋kna bluzeczka :*

  • Joanna Franczak
    to Benia

    03/05/2017 at 11:36
    Reply

    dzi臋kuj臋! Przyda si臋 z pewno艣ci膮 :)

  • Joanna Franczak
    to jointyicroissanty

    03/05/2017 at 11:36
    Reply

    Mocno trzymaj! :*

  • sadisw

    03/05/2017 at 15:52
    Reply

    swietny zestaw. biel i czern super zestaw, podobaja mi sie ozdoby przy rekawkach.

  • Agnieszka

    05/05/2017 at 07:49
    Reply

    Bluzeczka ma pi臋kny kolor i faktycznie prezentuje sie pieknie! Caly look niby prosty, a robiacy wrazenie! :)

  • Eveline Bison

    06/05/2017 at 14:36
    Reply

    Bosko wygl膮dasz! Czerwie艅 na ustach to jest to :) Bardzo 艂adny elegancki zestaw :) Trzymam kciuki! :)

  • wearowska

    07/05/2017 at 19:49
    Reply

    Cudowna klasyka!!! http://wear-owska.blogspot.com/

  • Sylwia

    07/05/2017 at 20:53
    Reply

    艣liczna bluzeczka, ma fajny kolor i r臋kawy, klik ;)

  • karyn.pl

    08/05/2017 at 07:58
    Reply

    WOW pi臋kna co za zestaw :) 艢wietny top :****

  • Tijana

    08/05/2017 at 22:32
    Reply

    amazing post :) love your blog! http://itsmetijana.blogspot.rs/

  • Neinka

    09/05/2017 at 13:32
    Reply

    Czarno bia艂y klasyk

  • Mis Marli

    09/05/2017 at 19:33
    Reply

    Stylowo i kobieco :) Ach, te usteczka

  • Fashionelja

    10/05/2017 at 11:00
    Reply

    Pi臋kny i kobiecy zestaw

  • Joanna Franczak
    to Eveline Bison

    10/05/2017 at 18:20
    Reply

    Bardzo dzi臋kuj臋! ;*

  • Justyna Lis

    13/05/2017 at 11:05
    Reply

    Pi臋knie wygl膮dasz w takich kolorach - zdecydowanie Ci pasuj膮! Podobnie jak czerwie艅 na ustach - wygl膮da 艣wietnie! 艢ciskam :))

  • pokropce1

    15/05/2017 at 07:03
    Reply

    fajny klasyczny outfit:)

  • Zoya

    18/05/2017 at 01:19
    Reply

    cudownie wygl膮dasz

  • Jo