STRIPED SKIRT IN THE LEAD ROLE.

Hej kochani :*
Mam dla Was kolejną stylizację! Ten zestaw w 100% pokazuje mój styl. Uwielbiam takie połączenie, sport i elegancja goszczą w mojej szafie nie od dziś. W roli głównej oryginalna spódnica w paski, jej wysoki stan i rozcięcie nadają charakter całej stylizacji. Jeden element wyrazisty więc reszta pozostała stonowana. Czarny top to kolejny element nadający elegancje, którą jednocześnie przełamuje czarna narzutka z kapturem. Szpiki niesamowicie dodają pewności siebie więc nie mogło ich tutaj zabraknąć. Delikatny make-up i fryzura dopełniają i spajają całość. Dla mnie to strzał w sedno. A dla Was? Co sądzicie o dzisiejszej stylizacji? I w jakiej odsłonie najbardziej Wam się podobam?
Czekam na Was w komentarzach. Życzę miłego, słonecznego tygodnia!
Buziaki :*

Spódnica – SINSAY | Narzutka – AL-BO | Szpilki – SAMMYDRESS

Photography: FJ <3

 

 

22 comments
5 likes
Prev post: TWO VIEVS OF ELEGANT STYLING #2Next post: PASTEL DRESS SCENE.

Related posts

Comments

  • Jovana Delibašić

    23/05/2017 at 22:23
    Reply

    Hello dear, You have really nice blog! Would you like to follow each other on GFC? Let me know, please. Xoxo, https://lifella2.blogspot.com

  • malwina m

    24/05/2017 at 07:03
    Reply

    Świetna spódniczka! Super zdjęcia. Pozdrawiam ( :

  • MADAMELIPSTICK.COM

    24/05/2017 at 07:54
    Reply

    Ślicznie wyglądasz! :) pozdrawiam

  • Sensiblees

    24/05/2017 at 13:56
    Reply

    Rewelacyjne szpileczki! :*

  • karyn.pl

    25/05/2017 at 07:16
    Reply

    Zestaw jest rewelacyjny:) A ty piękna jak zawsze:* buziaki:* WWW.KARYN.PL

  • Nippi

    25/05/2017 at 09:44
    Reply

    Spódnica jest rewelacyjne i te szpilki do tego

  • dalenadaily

    25/05/2017 at 20:12
    Reply

    fajny zestaw i widać, że się w nim dobrze czujesz!

  • Joanna Franczak

    26/05/2017 at 18:20
    Reply

    Bo tak było! Odzwierciedla mnie w 100%

  • sandicious

    28/05/2017 at 18:17
    Reply

    pasiaki chyba nigdy mi sę nie znudzą! piękna ta spódnica :)

  • Diana

    30/05/2017 at 06:48
    Reply

    Jesteś taka śliczna!

  • Meri Wild

    30/05/2017 at 15:58
    Reply

    Super wyglądasz ślicznoto! :) :* www.meriwild.com

  • Kaayen

    31/05/2017 at 09:50
    Reply

    Cudowna stylizacja, piękna spódniczka :) Ubrałabym ją na co dzień tylko z trampkami :)

  • Katies

    31/05/2017 at 21:43
    Reply

    Piękna i idealna:*>3

  • RINROE

    01/06/2017 at 17:38
    Reply

    Super zdjęcia oraz stylizacja. Hm.. bardzo podobała mi się z Hello Spring ;)) Zapraszam: http://www.rinroe.com/2017/06/jak-kupowac-na-aliexpress-i-czy-warto.html?m=1

  • Leyraa

    02/06/2017 at 11:36
    Reply

    Uwielbiam takie klasyczne stylizacje :)

  • S.y.l.w.i.a

    02/06/2017 at 21:38
    Reply

    przepiękne szpilki, klik :)

  • jointyicroissanty

    05/06/2017 at 20:44
    Reply

    Świetna spódnica, pięknie wyglądasz!:)

  • Aga

    07/06/2017 at 08:05
    Reply

    uwielbiam paski tak więc całość 100% mi się podoba! :)

  • karyn.pl

    08/06/2017 at 18:37
    Reply

    Kochanie czekam na nowy post:* buziaki:* WWW.KARYN.PL || FACEBOOK || INSTAGRAM

  • Julia Shkvo

    08/06/2017 at 23:56
    Reply

    Great post and photos really liked ❤️ I'd be happy friendship blogs ♥️ Julia Shkvo

  • Eveline Bison

    09/06/2017 at 10:51
    Reply

    Pięknie! Ostatnio bardzo mi się podobają takie prążkowane spódnice/sukienki:) Miłego weekendu!

  • przypadkowe rzeczy

    16/06/2017 at 16:29
    Reply

    Bardzo fajna stylizacja od góry bardziej luźna sportowa, dół z tą spódnicą fenomentalny!