PASTEL DRESS SCENE.

Hej kochani :*
Bez żadnych wątpliwości stwierdzam, że bez lata nie potrafię żyć. A co za tym idzie? Nie potrafię żyć bez sukienek i spódnic. W tym sezonie królują u mnie w stylizacjach odkryte nogi! Aby ładnie się prezentowały konieczne jest szczególne dbanie o ich kondycję. Udało mi się złapać trochę zdrowej opalenizny więc bez namysłu wskoczyłam w sukienkę i zrobiłam dla Was kilka fotek.
Dzisiaj w roli głównej dopasowana sukienka w kolorze pudrowego różu. To co mnie w niej urzekło to przede wszystkim jej fason oraz srebrne zdobienia przy rękawach i na plecach. Wiecie już, że kocham wszystko co srebne! 🙂 W dodatkach oczywiście również króluje srebro. Biżuteria, zdobienie na torebce oraz na szpilkach w pewien sposób łączy się dając moim zdaniem całkiem niezły efekt.
Co myślicie? Jaka jest Wasza ulubiona część garderoby latem? 🙂
Dajcie koniecznie znać!
Buziaki! :*

Sukienka – AL-BO | Biżuteria – YES

38 comments
6 likes
Prev post: STRIPED SKIRT IN THE LEAD ROLE.Next post: Otherwise. #streetstyle

Related posts

Comments

  • chris

    11/06/2017 at 08:25
    Reply

    Hello ! just an invitation to join us on "Directory Blogspot" to make your blog in 200 Countries Register in comments: blog name; blog address; and […] Read MoreHello ! just an invitation to join us on "Directory Blogspot" to make your blog in 200 Countries Register in comments: blog name; blog address; and country All entries will receive awards for your blog cordially Chris http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/ Hello ! just an invitation to join for the community. This allows you to promote your website and publish articles https://plus.google.com/u/0/communities/109662684129677096983 Read Less

  • Angela

    11/06/2017 at 12:33
    Reply

    Bardzo ładnie Ci w tej sukience ? Ja również nie mogę żyć latem bez sukienek i spódnic ? Pozdrawiam

  • Diana

    11/06/2017 at 13:47
    Reply

    Cudownie! Świetna stylizacja i piękne paznokcie!

  • WorldFashionStyleEve

    11/06/2017 at 18:35
    Reply

    Idealna figura do takiej sukienki! ❤

  • sandicious

    11/06/2017 at 21:11
    Reply

    kochana miazga! wyglądasz zabójczo - mega seksownie, kobieco, zakochałam się!

  • Tijana

    11/06/2017 at 22:34
    Reply

    what a nice post, kisses :) http://itsmetijana.blogspot.rs/

  • Sylwia

    12/06/2017 at 13:19
    Reply

    pięknie wyglądasz:) cudowna jest ta sukienka!

  • Agnieszka

    14/06/2017 at 08:30
    Reply

    Sukienka jest piękna, niby delikatna, ale jednocześnie strojna, podkreślająca wszystkie Twoje atuty!

  • Fashionelja

    14/06/2017 at 10:29
    Reply

    Przepiękna sukienka, kolor i fason bardzo mi się podoba

  • Nippi

    14/06/2017 at 12:55
    Reply

    Śliczna sukienka

  • Sensiblees

    14/06/2017 at 13:03
    Reply

    Lubie takie sukieneczki! Super wygladasz :)

  • jointyicroissanty

    14/06/2017 at 13:58
    Reply

    Jak pięknie Ci w pastelowym różu, a figurka extra!:) Ślicznie wyglądasz!:)

  • Meri Wild

    14/06/2017 at 14:17
    Reply

    Śliczna sukienka! Bosko w niej wyglądasz :) www.meriwild.com

  • Magda

    14/06/2017 at 14:59
    Reply

    Prześliczny kolor sukienki i sandałki :) www.stylishmegg.pl

  • Jagoda Kwiatkowska

    14/06/2017 at 16:21
    Reply

    Uwielbiam pastele! ;) Wyglądasz bardzo kobieco ;) Obserwujemy?zacznij i daj znać u mnie ;) www.jagglam.blogspot.com

  • Ptysia

    14/06/2017 at 20:25
    Reply

    Sukienka prezentuje się na Tobie idealnie :)

  • Lusiunias

    15/06/2017 at 09:23
    Reply

    Bardzo wymagająca sukienka, ale dałaś radę. Pięknie wyglądasz.

  • Katies

    15/06/2017 at 22:58
    Reply

    Wow! jaka gwiazda! aż nie poznałam na nagłówku,że to TY kochana! bosko się prezentujesz:*

  • Przypadkowe rzeczy

    16/06/2017 at 16:27
    Reply

    Fantastyczna sukienka, opina, podkreśla - dużo ale seksownie nie za dużo i kolor bardzo dziewczęcy - świetna!

  • S.y.l.w.i.a

    16/06/2017 at 21:45
    Reply

    ślicznie, ładny kolorek ma ta sukienka :)

  • karyn.pl

    17/06/2017 at 13:22
    Reply

    Piękna sukienka i nieziemska figura:** buziaki:* WWW.KARYN.PL || FACEBOOK || INSTAGRAM

  • Karolina

    17/06/2017 at 20:46
    Reply

    Masz super figurę, super ją uwydatniać w takich sukienkach! :) Super post, pozdrawiam ;*

  • Olga

    18/06/2017 at 15:31
    Reply

    Wszystko idealne - sukienka, figura, zdjęcia... Po prostu mega ♥

  • Zoio.pl

    20/06/2017 at 13:33
    Reply

    Łał, świetna sukienka, czy to styl bodycon? Takie sukienki na lato są ostatnio bardzo modne, Nikki Minaj je ostro lansuje - ale ty wyglądasz lepiej […] Read MoreŁał, świetna sukienka, czy to styl bodycon? Takie sukienki na lato są ostatnio bardzo modne, Nikki Minaj je ostro lansuje - ale ty wyglądasz lepiej od niej! Read Less

  • sosimply.pl

    21/06/2017 at 10:27
    Reply

    Piękna sukienka. Idealna na letnie wyjścia. Dodatkowo bardzo kobiecy kolor, który wyjątkowo pasuje do Ciebie. Zapraszam do mnie sosimply.pl

  • sosimply.pl

    21/06/2017 at 10:29
    Reply

    Świetna stylizacja, uwielbiam sukienki w tym kolorze, a ta leży na Tobie idealnie. Pozdrawiam i zapraszam do siebie: sosimply.pl

  • exality

    22/06/2017 at 10:30
    Reply

    świetna ta sukienka

  • dalenadaily

    23/06/2017 at 18:10
    Reply

    wyglądasz bardzo elegancko, świetne buty!

  • Diana

    24/06/2017 at 22:28
    Reply

    Ta sukienka rzeczywiście robi wrażenie! :) Ślicznie Ci w niej!

  • My way of...

    24/06/2017 at 23:06
    Reply

    Jak pięknie! Klasa!

  • Eveline Bison

    27/06/2017 at 10:12
    Reply

    Sukienka jest przepiękna! Wspaniale podkreśla Twoją idealną figurę :*

  • newarrivaldress

    29/06/2017 at 09:04
    Reply

    i like it, so amazing

  • Madeleine_styles

    01/07/2017 at 23:39
    Reply

    Świetna stylizacja, a sukienka skradła moje serce. Lato jest moją ulubioną porą, a moimi ulubionymi kolorami są wtedy pastele. Z części garderoby to chyba spódniczki […] Read MoreŚwietna stylizacja, a sukienka skradła moje serce. Lato jest moją ulubioną porą, a moimi ulubionymi kolorami są wtedy pastele. Z części garderoby to chyba spódniczki i krótkie spodenki, które noszę w kółko na zmianę. Też właśnie i w sumie w końcu w tym tygodniu trochę się opaliłam i strasznie się z tego cieszę :D Pozdrawiam http://madeleinestyles.blogspot.com Read Less

  • agata

    02/07/2017 at 13:25
    Reply

    Uwielbiam dzianinowe sukienki :) idealnie przylegają do figury :) przez co dodają nam seksapilu :)

  • Annie lewis

    06/07/2017 at 10:09
    Reply

    Love this dress!! It looks so gorgeous and beautiful!!

  • Karolina Kudła

    06/07/2017 at 17:44
    Reply

    Super, pastelowo, wakacyjnie, figura *.*

  • Agnieszka

    20/07/2017 at 17:02
    Reply

    piękna figurka!:)

  • takitammotyl

    21/07/2017 at 21:44
    Reply

    Świetnie wyglądasz! Z kopertówka dobrana w punkt ;)