WHITE DRESS IN SESSION AT SUNSET.

Hej kochani :*
Na blogu pojawi się jeszcze kilka letnich wpisów, które dla Was przygotowałam. Przywołują najpiękniejsze wspomnienia więc chciałabym aby ujrzały światło dzienne i pojawiły się tutaj, u mnie, w moim małym miejscu w sieci. Za mną i przede mną dużo wyzwań, czas wiele spraw zweryfikował i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze i żebym dała radę!
Dzisiaj mam dla Was sesje przy zachodzie słońca. Spontaniczna szybka ale moim zdaniem urokliwa. Biała sukienka podkreślająca atuty, zakrywająca mankamenty i uwydatniająca opaleniznę – marzenie! Dobrałam do niej już mój znak rozpoznawczy czyli delikatną biżuterię firmy YES oraz czarne wiązane sandałki. Aby bardziej wpisać się w wieczorowy look na ustach znalazł się mocny akcent.
Co myślicie? Jak Wam się podoba? Widzimy się w komentarzach i na fb :*
Buziaki :*

 

21 comments
8 likes
Prev post: MUST HAVE AUTUMN 2017Next post: I AM BACK TO REALITY.

Related posts

Comments

  • Purpurowy Księżyc

    20/10/2017 at 16:12
    Reply

    Świetne buty :) PurpurowyKsiezyc

  • sandicious

    21/10/2017 at 14:41
    Reply

    ależ mi się podobasz w tym wydaniu! buty piękne, sukienka cudowna!

  • dalenadaily

    23/10/2017 at 20:43
    Reply

    jejku przepięknie, zarówno widoki, jak i zdjęcia i stylizacja

  • Meri Wild

    24/10/2017 at 17:54
    Reply

    Ale pięknie wyglądasz! Uwielbiam Cię w bieli :) www.meriwild.com

  • Renata Szwedek

    25/10/2017 at 15:28
    Reply

    Ja myślę że sukienka bardzo fajna na letnie dni czy nawet jeszcze na te ciepłe dni jesienią. W tej stylizacji założyłabym do niej jasnoszare sandałki […] Read MoreJa myślę że sukienka bardzo fajna na letnie dni czy nawet jeszcze na te ciepłe dni jesienią. W tej stylizacji założyłabym do niej jasnoszare sandałki zamiast czarnych z wiązaniami na kostce :) Read Less

  • Gold Lemonade

    28/10/2017 at 13:14
    Reply

    Mnie urzekły buciki!

  • jointyicroissanty

    30/10/2017 at 10:34
    Reply

    wspaniale wyglądasz! przepiękna sukienka

  • Ela

    30/10/2017 at 15:57
    Reply

    Piękna stylizacja, sukienka jest zjawiskowa! Pozdrawiam ♥

  • Irreplaceable fashion

    01/11/2017 at 09:34
    Reply

    Piękna stylizacja:) jak zawsze cudownie wyglądasz:)

  • lukaszmakup.pl

    01/11/2017 at 10:13
    Reply

    Tak letnio może być ah ^^

  • Sylwia

    02/11/2017 at 13:54
    Reply

    ale cudownie wyglądasz! do twarzy Ci w bieli

  • Sensiblees

    03/11/2017 at 21:27
    Reply

    Jaka piękna ta sukienka :)

  • Dollka

    04/11/2017 at 18:03
    Reply

    Prosta, ale jaka ładna stylizacja :) Buty piękne! Fajne miejsce na zdjęcia, dodaje klimatu :) ✾ I'm Dollka Blog ✾

  • Eveline Bison

    04/11/2017 at 20:30
    Reply

    Uwielbiam białe sukienki :) Urokliwa sesja!

  • Mis Marli

    04/11/2017 at 23:50
    Reply

    Ale cudowne zdjęcia. Wspaniała!

  • Magdalena

    05/11/2017 at 22:26
    Reply

    Ładna, prosta stylizacja. I śliczne widoki.

  • Ada Zet

    06/11/2017 at 20:06
    Reply

    Sukienka prześliczna i bardzo podoba mi się w zestawieniu z takimi sandałkami na obcasie ♥ Trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze ułożyło ;)

  • paulina

    07/11/2017 at 08:11
    Reply

    Klasyczne, proste połączenie, a robi świetny efekt. *.*

  • Jo

    07/11/2017 at 19:14
    Reply

    cudna sukienka :)

  • Ptysia

    07/11/2017 at 19:18
    Reply

    I sukienka i buty bardzo przypadły mi do gustu :)

  • tiffanie

    30/11/2017 at 14:27
    Reply

    Świetna stylizacja i piękne zdjęcia :) Pozdrawiam i czekam na kolejne inspiracje !