LET’S MAKE UP – BLACK VERSION

Hej kochani :*
Mega się cieszę, że słoneczko zawitało u nas na stałe! Uwielbiam gdy rano budzą mnie promyki słońca od razu przekazując dobrą energię. Lista z moimi pomysłami co chwilę się powiększa! I mam nadzieję, że będziecie mega zadowoleni z stylizacji i publikacji jakie dla Was przygotowuję :*

Lubicie t-shirty z nadrukami? Ja uwielbiam! Dzisiaj pokażę Wam jeden z mojej dość sporej kolekcji 😀
Zazwyczaj łączę je dosłownie ze wszystkim, jeden dobrze dobrany tshirt będzie pasować zarówno do spódnicy, spodni, trampek czy szpilek.
To opcja, którą naprawdę warto mieć w swojej szafie. Moim ulubionym stał się t-shirt od ALL PRINTS z delikatnym, bardzo kobiecym nadrukiem, z przymrużeniem oka 🙂
Postanowiłam dobrać do niego elegancki czarny żakiet i przepiękne sandałki od GAMISS. Oczywiście jak to w moich stylizacjach nie mogło obejść się bez elementu przełamującego całość – spodni z dziurami i przetarciami 🙂
Co sądzicie?
Buziaki :*

T-shirt – KLIK | Buty – KLIK

31 comments
7 likes
Prev post: STYLISH RELAXATION IN THE PRIVACY OF YOUR HOME.Next post: FEEL LIKE A STAR ON THE BEACH – ZAFUL.COM

Related posts

Comments

  • Bella

    30/04/2018 at 13:59
    Reply

    Fajny T-shirt, pewnie przyciąga uwagę :D

  • sandicious

    01/05/2018 at 12:09
    Reply

    ale masz piękne sandałki !

  • Paulina Czarnecka

    01/05/2018 at 20:23
    Reply

    Koszula jest super, cały look podoba mi się :) szpilki nadają tutaj kobiecości

  • Ania

    01/05/2018 at 22:00
    Reply

    Wow!! Wyglądasz cudownie

  • Mycustomeressay

    02/05/2018 at 09:53
    Reply

    Thank you for this post. Its very inspiring.http://customessaytw.com/

  • Weronika

    02/05/2018 at 09:54
    Reply

    Wow, przepięknie wyglądasz! Najbardziej lubię połączenie bluzki z napisem z rozdartymi jeansami

  • Sylwia

    02/05/2018 at 17:41
    Reply

    Połączenie wygląda bardo fajnie :) Luźno ale elegancko zarazem :)

  • Ptysia

    03/05/2018 at 11:52
    Reply

    Piękna stylizacja! Moją uwagę zwróciły buty - są bajeczne :)

  • Anna

    03/05/2018 at 17:59
    Reply

    Bardzo ładne te sandałki! Bardzo delikatne i kobiece! Uwielbiam takie połączenia elegancji ze sportowym stylem ;) ! Pozdrawiam

  • Paulina

    05/05/2018 at 18:10
    Reply

    Prosta, klasyczna stylizacja :)

  • Aga

    07/05/2018 at 19:59
    Reply

    Piękne sandałki!

  • Paulina Bąk

    07/05/2018 at 20:24
    Reply

    świetna stylizacja ;D

  • Fasonique

    07/05/2018 at 21:13
    Reply

    Jakie piękne sandałki! Szukam właśnie podobnych :-) Idealnie wyglądają z dżinsami :-)

  • Joanna Franczak
    to Anna

    08/05/2018 at 08:48
    Reply

    Ja również uwielbiam takie połączenie!

  • Joanna Franczak
    to Weronika

    08/05/2018 at 08:48
    Reply

    Dziękuję! :* Relacja już za niedługo :)

  • pani-blondynka

    08/05/2018 at 22:18
    Reply

    super zestaw! :D

  • Aneta S

    09/05/2018 at 08:45
    Reply

    Również uwielbiam koszulki z nadrukiem! Najlepiej jak napisy są jakieś śmieszne! :)

  • Marzena Bartosz

    09/05/2018 at 11:59
    Reply

    Świetna sesja

  • dalenadaily

    09/05/2018 at 14:37
    Reply

    pięknie, buty są boskie!

  • Marysia

    09/05/2018 at 15:13
    Reply

    Ślicznie, taka "gotowa na wiosenne przygody".

  • jointyicroissanty

    09/05/2018 at 21:33
    Reply

    Piękna i stylowa!:*

  • Ptysia

    09/05/2018 at 23:03
    Reply

    Kochana czekam na jakieś nowe zdjęcia :) Jakoś tutaj cichutko!

  • monika jaworek

    10/05/2018 at 11:04
    Reply

    Bardzo fajny zestaw, sama chętnie taki założyłabym :) ------------------------- http://fashionelja.pl

  • Martyna

    10/05/2018 at 16:31
    Reply

    Buty są boskie :D

  • karyn.pl

    10/05/2018 at 22:40
    Reply

    Kochana co ty ćwiczysz ja chce takie nóżki jak twoje:* SUPER buziaki:* WWW.KARYN.PL

  • Sara

    11/05/2018 at 16:38
    Reply

    Ja ostatnio bazuję na koszulkach z przeróżnymi logami, taka moja mała nowa kolekcja :)

  • anetaaneta

    15/05/2018 at 00:24
    Reply

    buty są idealne

  • sanderson

    16/05/2018 at 11:45
    Reply

    Fajna, codzienna stykówka na wiele okazji :). Ps. zapraszam na wpis: torebka kuferek w roli głównej.

  • Paula

    17/05/2018 at 12:10
    Reply

    super stylówka :) pięknie wyglądasz

  • Polinworld

    19/05/2018 at 12:37
    Reply

    Kocham takie koszulki! Tak jak wspomniałaś pasują do wszystkiego. Z ciekawym nadrukiem fajnie ożywia stylizację. Sandałki cudo!!

  • Małgosia

    08/06/2018 at 09:43
    Reply

    Zarówno T-shirt jak i buty są fenomenalne ;)