A CLASSIC COMBINATION OF COLORS.

Hej kochani :*
Dzisiaj kontynuacja poprzedniego postu a dokładniej druga wersja granatowej marynarki.
Set, który pojawił się tutaj tylko dzięki waszym głosom na instagramie!
Czarna baza czyli dopasowane legginsy oraz prosty basicowy t-shirt,  połączona z niebieskimi dodatkami,  marynarką, okularami, torebką. I wisienka na torcie czyli moje ulubione sportowe buty w garderobie. Mega ciekawa faktura koronki oraz piękny jaśniutki kolor tylko dopełniają całość. Nike naprawdę bardzo się postarała 🙂
Uwielbiam połączenie sportu i elegancji w jednym looku! I..uwielbiam połączenie tych kolorów!
A Wy co myślicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!
Buziaki :*

 

24 comments
1 like
Prev post: THE DEVIL IS IN THE DEATILS.Next post: LET’S MAKE UP – PINK VERSION

Related posts

Comments

  • Gosia z Silveris

    26/06/2018 at 21:30
    Reply

    Bardzo interesująca, stonowana stylizacja. Torebka fajnie rzuca się w oczy. jestem na TAK :)

  • Anka

    27/06/2018 at 11:37
    Reply

    Idealna stylizacja! Marynarka cudowna :)

  • Diana

    27/06/2018 at 11:45
    Reply

    Świetna stylizacja wyglądasz cudownie, przepiękne zdjęcia kochana ;)

  • MissBlaack

    27/06/2018 at 14:26
    Reply

    Super stylizacja ;)

  • Stonowana stylizacja, uwielbiam takie :) Justyna z sukienkiinietylko.pl

  • Magdziakk

    27/06/2018 at 21:08
    Reply

    Stylizacja - klasyk ;) A Marynarka świetna, taka uniwersalna ;)

  • Aneta S

    02/07/2018 at 08:56
    Reply

    Również uwielbiam połączenie sportu i elegancji. Wyglądasz znakomicie :)

  • Patrycja

    02/07/2018 at 14:23
    Reply

    Świetna codzienna stylizacja wyglądasz super, i torebka bardzo mi się podoba. :)

  • jointyicroissanty

    02/07/2018 at 22:25
    Reply

    Śliczna i stylowa!:*

  • karyn.pl

    03/07/2018 at 19:17
    Reply

    kochana marynara jest super:) Brakuje mi koloru ale i tak jest świetnie:) Buziaki:* Zapraszam cię na nowy letni post :) WWW.KARYN.PL

  • paulyenn

    05/07/2018 at 23:25
    Reply

    Jaki piękny look! Świetna torebka :)

  • Meri Wild

    06/07/2018 at 15:56
    Reply

    Pięknie wyglądasz w granatowym kolorze! Super zestaw :)) MERI WILD BLOG

  • Katarzyna Zaród

    08/07/2018 at 10:32
    Reply

    bardzo fajnie się prezentujesz, mega ładna torebka!

  • roxy.jacobs

    08/07/2018 at 12:42
    Reply

    super kolor marynarki

  • brytyjka

    09/07/2018 at 11:04
    Reply

    Już myślałam, że będzie tylko elegancko, a tu białe Reebok Classic CL Leather :). Miłe zaskoczenia.

  • FASCYNATKA

    12/07/2018 at 10:32
    Reply

    Piękne ujęcia i piękna Ty! :)

  • Sylwia

    15/07/2018 at 00:35
    Reply

    cudownie wygladasz

  • amely rose