LET’S MAKE UP – PINK VERSION

Hej kochani :*

Jak Wam mijają wakacje?  Powinien być to czas relaksu i odpoczynku od pracy oraz codziennych obowiązków. Niestety nie zawsze udaje nam się wygospodarować chociaż chwilę czasu a już zwłaszcza gdy prowadzimy szybki i intensywny tryb życia. Na własnej skórze odczułam przepracowanie i zmęczenie organizmu… Postanowiłam każdego dnia więc pomyśleć o sobie i zadbać o mój organizm zewnętrznie i wewnętrznie.
Już za nie długo wybieram się na kilka dni beztroskiego odpoczynku a za pare tygodni czeka mnie błogi relaks w gorących klimatach. Pamiętajcie! Życie macie tylko jedno i nie warto całego poświęcić pracy. Nawet jeżeli praca jest twoją pasją, kochasz to i nie wyobrażasz sobie bez niej życia. Każdemu z nas przyda się moment tylko dla siebie.

Dziś pastelowy set. Kto uwielbia delikatne kolorki latem? Obstawiam, że większość! Moja faza na wszystkie odcienie różu dalej trwa i ma się dobrze 🙂 Biała baza pozwala na wielkie szaleństwo w dodatkach – i to nimi możemy nadać charakter dosłownie każdej stylizacji. Postawiłam na dobrze dopasowane spodnie z wysokim stanem oraz t-shirt od ALL PRINTS, który miał już na moim blogu swoją premierę w poście – LET’S MAKE UP – BLACK VERSION
Elegancji dodała pudrowa narzutka od  ROSEGAL oraz delikatne koturny w tym samym kolorze. Jak Wam się podoba takie połączenie? Nieskromnie przyznam, że czułam się w nim świetnie! 🙂
Buziaki :*

 

 

 

19 comments
2 likes
Prev post: A CLASSIC COMBINATION OF COLORS.Next post: PERFECT DRESS FOR THE CEREMONY.

Related posts

Comments

  • Monika

    30/07/2018 at 14:49
    Reply

    Genialna bluzka! Uwielbiam motyw rzęs!

  • Fashfactor

    30/07/2018 at 14:49
    Reply

    Oj mi to wakacje szybko bardzo mijają :-) Bardzo podoba mi się narzutka z samego nawet względu, że odcień jest do Ciebie idealnie dopasowany :-)

  • Meri Wild

    30/07/2018 at 15:00
    Reply

    Ślicznie wyglądasz, a koszulka jest świetna! :) www.meriwild.com

  • Etan Matt

    30/07/2018 at 15:55
    Reply

    Totally loving your outfit! Regards. Couponsvolcano.com

  • Agnesja

    30/07/2018 at 16:45
    Reply

    Piękne zestawienie kolorystyczne

  • Aga

    30/07/2018 at 21:05
    Reply

    Świetnie wyglądasz. Uwielbiam róż :)

  • Irreplaceable fashion

    31/07/2018 at 11:35
    Reply

    Pięknie wyglądasz:) pudrowy róż i biel to idealne połączenie:*

  • Kinga K

    05/08/2018 at 17:58
    Reply

    Piękny róż ❤

  • Jo

    06/08/2018 at 14:05
    Reply

    piękne kolory :)

  • karyn.pl

    07/08/2018 at 20:28
    Reply

    U mnie wakacje dopiero sie zaczynają wybieram sie na urlop:) Cudowny zestaw te kolory to połączenie idealne:* Buziaki:* Zapraszam na nowy post -> WWW.KARYN.PL

  • Sara

    08/08/2018 at 10:52
    Reply

    Śliczna jest ta pudrowa narzutka! :)

  • Natka!

    08/08/2018 at 17:53
    Reply

    Pudrowy róż i biel to cudowne połączenie! :) Ślicznie kochana wyglądasz. Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  • sandicious

    12/08/2018 at 16:12
    Reply

    ta narzutka jest przepiękna i dobrze Ci w takim kolorku:) pięknie wyglądasz kochana :*

  • Lucca

    20/08/2018 at 13:36
    Reply

    Fantastycznie wyglądasz, dla mnie w oko wpadły te buty. Podobne widziałam w ZOiO, świetnie pasują do całej stylizacji, a szczególnie do tej pięknej narzutki. Genialny […] Read MoreFantastycznie wyglądasz, dla mnie w oko wpadły te buty. Podobne widziałam w ZOiO, świetnie pasują do całej stylizacji, a szczególnie do tej pięknej narzutki. Genialny look :) Read Less

  • Lubię takie zestawienia kolorystyczne. Białe spodnie to baza mojej szafy

  • jointyicroissanty

    22/08/2018 at 08:06
    Reply

    Pięknie wyglądasz!:*

  • http://missblaack.blogspot.com/

    23/08/2018 at 19:10
    Reply

    Bardzo lubię takie luźne a zarazem eleganckie stylizacje, piękne połączenie :) http://missblaack.blogspot.com/

  • World Fashion Style Eve

    27/08/2018 at 16:55
    Reply

    świetna stylizacja :)

  • ada

    08/02/2019 at 16:47
    Reply

    Super