THE MOST BEAUTIFUL MOMENTS! MEMORIES FROM EGYPT… #2

Hej kochani! :*

Dziś mam dla Was drugą sesję z pięknego Egiptu. Przygotowałam kilka publikacji w których po kolei będe pokazywać Wam miejsca oraz opowiadać o moich wakacjach w Hurghadzie.

Dużo osób ciągle pytało mnie przed wyjazdem czy aby na pewno chce tam jechać, że jest tam niebezpiecznie, że jest mnóstwo lepszych miejsc na wakacje. Obawy były i to duże, kilku godzinna podróż samolotem, wszystkie kontrole, nowe miejsce, język i przede wszystkim czy nic się nie stanie. Cały wyjazd podsumuje jednym zdaniem…… Każdy chociaż raz w życiu powinien odwiedzić Egipt ! Dlaczego? O tym opowiem Wam już w kolejnym wpisie!

Buziaki :*

Strój kąpielowy – SHE

Przepiękne bikini znajdziecie również na stronie DRESSHEAD.COM
Women bikini – KLIK

8 likes
Prev post: THE MOST BEAUTIFUL MOMENTS! MEMORIES FROM EGYPT … #1Next post: THE MOST BEAUTIFUL MOMENTS! MEMORIES FROM EGYPT… #3

Related posts

Comments

 • Eni Abeni

  19/10/2018 at 22:08
  Reply

  It makes me really want to summer, beach and sun.... I'm Eni, blogger from Italy. If you want take a look on my latest post, now […] Read MoreIt makes me really want to summer, beach and sun.... I'm Eni, blogger from Italy. If you want take a look on my latest post, now on my blog! Have a nice day, kisses, Eni Eniwhere Fashion Alessandro e Alice per Absorba Read Less

 • http://fashionable.com.pl/

  24/10/2018 at 11:52
  Reply

  Byliśmy w Egipcie, ale przyznam, że teraz sama też nie zdecydowałabym się na wyjazd w tamte rejony. Ale wyglądasz pięknie i zazdroszczę pogody!:))

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adstranger

 

 

Liczba Wyświetleń
Facebook
Archiwum
Zaobserwuj mnie!


 

zBLOGowani.pl
Współpraca

Dresshead

 

Uniwigs