I’M GOING BACK TO REALITY.

Hej kochani :*
Tak, wracam do rzeczywistości! Dzisiaj set już z chłodniejszych dni ale wciąż podczas zdjęć towarzyszyło nam słoneczko.
Nie pamiętam żeby kiedykolwiek zdarzyły się jeszcze tak ciepłe dni początkiem zimy. Uwielbiam lato i dla mnie mogłoby trwać cały rok ale jednak powoli zbliża się świąteczny czas i podczas tych dni bez śniegu nie ma już tego magicznego klimatu. Powolutku zabieram się za przygotowania do tego ciężkiego ale i pięknego grudnia – jedno jest pewne to bardzo intensywny czas dla nas wszystkich!
Buziaki :*

21 comments
8 likes
Prev post: CHANGE FOR A MOMENT.Next post: THIS IS WINTER TIME.

Related posts

Comments

  • modnenewsy

    04/12/2018 at 12:30
    Reply

    Fantastycznie wyglądasz, genialna stylizacja. Buty są przepiękne kochana, jednym słowem wyglądasz genialnie. Ja już zaczynam tęsknić za tymi słonecznymi dniami. Z dnia na dzień coraz […] Read MoreFantastycznie wyglądasz, genialna stylizacja. Buty są przepiękne kochana, jednym słowem wyglądasz genialnie. Ja już zaczynam tęsknić za tymi słonecznymi dniami. Z dnia na dzień coraz bardziej zaczyna dla mnie brakować słoneczka:) Pozdrawiam kochana cieplutko i jeszcze raz wyglądasz wspaniale. Zapraszam do siebie;) Read Less

  • Ewa

    04/12/2018 at 13:40
    Reply

    Swietny zestaw :) Jedyne co mnie zastanawia to czy odważyła bym się założyć mokasyny na gołą stopę o tej porze roku. Nie zmarzłaś ?

  • Ptysia

    05/12/2018 at 09:02
    Reply

    Bluza jest idealna :) jestem w niej totalnie zakochana!

  • Zuza

    05/12/2018 at 09:18
    Reply

    świetny sweterek :)

  • Sakuranko

    05/12/2018 at 14:18
    Reply

    Oh very cute outfit darling Cute blouse xx

  • Przez Obiektyw

    05/12/2018 at 17:06
    Reply

    Uwielbiam takie perełki na sweterkach i bluzkach! :)

  • WORLDFASHIONSTYLEEVE

    05/12/2018 at 18:33
    Reply

    Piękne mokasyny :) ♥️

  • style-of-secret

    05/12/2018 at 22:35
    Reply

    Ja sroczka jestem, więc zarówno espadryle jak i sweterek z perełkami mega spodobały mi się

  • Rozalia Fashion

    05/12/2018 at 23:56
    Reply

    Fajny, kobiecy zestaw :)

  • karyn.pl

    06/12/2018 at 19:50
    Reply

    Pastele to zdecydowanie twoje kolory:) buziaki:* Nowy post - WWW.KARYN.PL

  • Katarzyna Zaród

    09/12/2018 at 11:30
    Reply

    ślicznie! delikatnie i dziewczęco

  • jointyicroissanty

    09/12/2018 at 18:11
    Reply

    wow! ślicznie wyglądasz:*

  • Paulina

    12/12/2018 at 00:57
    Reply

    piękne zdjęcia :) jak dla mnie buty najlepsze

  • jagglam

    13/12/2018 at 14:11
    Reply

    Bardzo podobaja mi się te torebki od MK. A cala stylizacja jest taka dziewczęca i słodka ;) Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;) www.jagglam.blogspot.com

  • sandicious

    19/12/2018 at 22:13
    Reply

    Ale Ci pięknie w takich odcieniach! Bosko wyglądasz

  • Diana

    05/01/2019 at 13:06
    Reply

    Jak zawsze wspaniale! :) Buziaki! :*

  • Paula

    07/01/2019 at 15:07
    Reply

    super sweterek :)

  • Salsa

    11/01/2019 at 18:04
    Reply

    Joanno wróć na bloga :)

  • Sylwia

    07/02/2019 at 16:51
    Reply

    Fajna ta branozoletka

  • Monika

    17/02/2019 at 14:45
    Reply

    Bardzo dziewczęcy i delikatny look :)

  • ewabien

    12/08/2019 at 10:17
    Reply

    Piękna stylizacja, ostatnio pastele królują w modzie. Bransoletka na kostce to taka kropka nad i. Nie rzuca się w oczy, ale dodaje uroku i wdzięku. […] Read MorePiękna stylizacja, ostatnio pastele królują w modzie. Bransoletka na kostce to taka kropka nad i. Nie rzuca się w oczy, ale dodaje uroku i wdzięku. A te mokasyny są fenomenalne, bez perełek nie wyglądały by aż tak świetnie i nawiązują do perełek na sweterku. Widać, że outfit jest bardzo przemyślany, gratuluję. Read Less